Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki hogy váltott munkahelyet?

Ki hogy váltott munkahelyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 28-f vagyok. Munkahelyet szeretnék váltani, valami jobban fizetőset. Végzettségem cukrász,szakács, de egyikben se érzem jól magam. Ülni nem szeretek, tehát irodai munka offos, mindenképp valami fizikai munka lenne jó, csak nagyon máshoz nem értek. Nem azt mondom hogy hülye vagyok mindenhez, de ha 1x2x megmutatják normálisan, tehát betanítanak, akkor meg tudnám csinálni. Munka morállal sose volt gondom, szeretek dolgozni csak már unom is a mostani munkámat, meg keveset is fizet(170e)


Tehát a kérdésem annyi, hogy mennyi esélyem van egy jobb munkahelyre, ha lehet nem 3 műszakos gyárban, meg nem kőművesként a 40fokban, de valahol a kettő közt.



2021. júl. 16. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kell nézegetni az álláshirdetéseket, és előbb-utóbb fogsz találni neked megfelelőt. Szerintem elsősorban az aszerint válogass, hogy mit csinálnál szívesen, és majd idővel a jól fizető helyeket is meg fogod találni abban a munkakörben. Előfordulhat, hogy évek múlva lesz olyan munkahelyed, ami minden szempontból megfelel majd.
2021. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem kb 10 interjura, 1 helyen azt mondtak nem vesznek fel, tobbi 9 mind pozitivan jelzett vissza. Azok kozul volt 2 ahova tenyleg akartam is menni. Elmondtam nekik hogy nem tudok donteni a ketto kozott, az egyik radobott 100k-t, azt valasztottam
2021. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!