Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok mondani észak Németor...

Tudnátok mondani észak Németországban vagy a környéken esetleg Hollandiában munkát?

Figyelt kérdés

Jelenleg is észak Németországban vagyunk és káros az egészségünkre a jelenlegi munkánk.

Örülnénk, ha lenne másik munkánk munkásszállóval.

Jó lenne, ha garantált lenne a kifizetés.


20 év körüliek vagyunk, én minimálisan beszélek németül, a párom anyanyelvi szinten beszél angolul.

Szeretnénk dolgozni, megbízhatóak vagyunk.


Magyarázkodni senkinek nem fogok mi csak változást szeretnénk.


Nem érdekelnek azok a válaszok amik minket rágalmaznak.

Köszönöm szépen.



2021. júl. 21. 14:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Az én szakmám szakács, de csak konyhai kisegítő voltam eddig, a páromnak csak érettségije van.
2021. júl. 21. 15:21
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de minden munka káros az egészségre valamilyen szinten: pl. a konyhai kisegítő sokat áll, melegben van, de az informatikus meg sokat ül - nála pl. trombózisveszély áll fenn.

Nem értem ,ha kint vagytok Németországban és a párod anyanyalvi szinten beszél angolul, akkor miért nem kint kerestek munkát?

Amúgy az interneten is rengeteg (külföldi) munka van meghirdetve, akár magyar nyelven is. Facebook csoportokban is érdeklődhetsz.

2021. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen keresünk.

Teljesen máshogy értem a betegséget. Infekció.

2021. júl. 21. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!