Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkának meki vagy tesco?

Diákmunkának meki vagy tesco?

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam már mindkét helyen diákként. Tesco "emberbarátibb". Azt választanám.

Mekiben csak 2 hónapig tudtam megmaradni. Elég is volt annyi. Remélem többet nem kell ott dolgoznom.

2021. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért volt rossz a meki?
2021. júl. 21. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Meló után mindig mekis kaja szagom volt. Ezenkívül az új embereket szeretik a sültkrumplis sütő részhez rakni, ahol kb 40-50 fok van. Könnyen meg is égetheted a kezed olajjal, ha nem figyelsz. Kb 5-10kg-os merőedényekkel kell folyamatosan sütnöd a krumplit + még a krumpli és az olaj súlya is rájön, ami benne van. Főleg amikor csúcsforgalom van dél körül, olyankor nincs megállás. De a többi rész se egy álom a sültkrumplison kívül. Szóval úgy összességében nem ajánlom. Rengeteg jobb munkahely van ennél.

De a forgalom dolog függ attól is, hogy melyik mekiben dolgoznál. Mert én Budapest egyik legforgalmasabb mekijében voltam...

2021. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen van, de mivel én egy kisebb városban lakom így nagyjából csak a Tesco és a meki van. Viszont mivel most a Tescoban kevés a megrendelés a nyári időszakban ezért sajnos muszáj lesz a mekiben dolgoznom egy hónapot.De csak nem lesz olyan vészes.
2021. júl. 22. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónapot még ki lehet bírni. Az elején még úgyis új lesz. Akkor inkább az újdonság fog előre vinni a munkában, akkor még az idő is gyorsabban megy. De rájössz majd, hogy nem egy álom izzadni a 40-50 fokban és mekis szagban olajosan, koszosan hazamenni melóból.
2021. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
54%
Én mekiben dolgozok másfél hónapja és imádom. Gyorsnak kell lenni és akkor szeretni fogod és a munkatarsak is szeretni fognak.
2021. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia kérdező! Milyen volt a munka?
2021. szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül is nem a mekiben dolgoztam hanem a tescoban. Ott jó volt és szerettem. Viszont most jelenleg sehol sem tudok mert súlyos balesetem volt és most nem tudok legalább 2 hónapig megint menni. Meg ugye a tanulás is fontos nekem.
2021. szept. 5. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!