Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet protekciót...

Hogyan lehet protekciót szerezni egy egy álláshoz?

Figyelt kérdés
A net tele van sza..bbnál sza@rabb munkákkal. Sőt nagyon sok munkaközvetítő hirdet kevés fizetésért. A normális fizetésű és munkákat meg se hirdetik általában. Nos az ilyen helyekhez kell ismerős. De hol lehet találni ismerőst ha nekem nincs. Sokan mondják hogy Pesten meglehet keresni a 400 ezret de azt már nem mondják meg hogy hol milyen munkakörökben melyik cégeknel hogy lehet oda bekerülni és stb. Ez a netes álláskeresés meg egyenlő a 0-val lassan sajnos. Egy az hogy csak a profi önéletrajzokra válaszolnak. Aztán meg kell jelölni bérigényt és ha véletlen valaki kevesebbet tesz fel akkor őt hívják be interújra. Illetve sose lehet tudni hogy hányan jelenteztek előttem vagy utánam ergo nagyon kicsi az esélye hogy fel is vesznek. Tehát maradna az ismerős csak hol lehet találni ez a kerdes. A protekció amúgy nem az hogy felveszik azt aki nem ért a munkához sem.
2021. júl. 22. 17:27
 1/8 Girlll3 ***** válasza:
66%
Nem feltétlen lesz jobb, ha ismerős tesz be.
2021. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Milyen típusú munkát keresel? Milyen végzettséged, tapasztalataid vannak?


Írhatsz privátban, adok pár tippet.

2021. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

1. Kinezel egy ceget

2. Megnezed linkedinen hogy ki dolgozik ott

3. Rairsz par emberre hogy milyen a ceg szerete ott dolgozni stb.

4. Elindul egy beszelgetes es elmondod hogy szimpi a ceg es ezert tudakozol

5. Rakerdezel hogy vane valami fele referens program, esetleg ossze tudnae kotni egy hressel

2021. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
3 vagyok, az lemaradt h ajanlom a hugyan szerezzunk baratokat es befolyasoljuk az embereket cimu konyvet
2021. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Engem rokon intézett be egy helyre, az első pár hét után beteg lettem, kirúgtak. Ennyit ér a protekció.
2021. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A végzettségem fotográfus.
2021. júl. 22. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Nem igazán érted a "munka nyelvét" és félinformációkat hallasz.

Igen meg lehet keresni pesten 400 ezret is.

Ha nincs speciális szakértelmed, csak annyit tudsz csinálni amit bármilyen "érettségizett", vagy betanított ember, akkor 400 ezret megkereshetsz legalább, 300 órával, vagy jattal együtt legalább 240 órában, vagy ha "extrát" is vállalsz a munka mellé (értsd szex). Rengeteg a hatalommániás főnök, akik otthon papucsok az asszony előtt, közbe rejtett homokosok, vagy csak a titkárnőn, "személyi" aszisztensen élik ki magukat ha az is kapható erre, de van akinél az is elég, ha közös csapatnak drukkoltok, meg néha iszol vele eggyet egy kemény tárgyalás után. A legtöbbnek van gyengéje, vagy gyenge pontja, mert az átlagnál nagyobb nyomás és stressz van rajtuk, amit valahogy muszáj kompenzálni.


Úgy lesz csak csókos melód, ha jó emberismerő vagy, többet vállalsz az átlagnál, magadénak érzed a problémákat és segítesz azon aki igényli, cserébe rajtad is segítenek!

Nem mondom, hogy bármit vállalj be, én se tettem, csak ami neked is belefér! Nekem eddig kétszer volt előléptetésem, mindkettőnél elég volt néhány személyesebb témájú családiasabb beszélgetés, elkanyarodás a magánéleti dolgok felé plusz hogy olyankor mondtam igent és olyan munkára amikor és amit senki más nem vállalt, vagy nem volt elérhető.

2021. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%

Aki munkaidőn kívül, meg ünnepnapokon nem elérhető, nem mobilis meg első a család, az ne sokat várjon, főleg ha még értelmes papírja / tudása sincs.

- előző voltam.

2021. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!