Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesti irodavezetőként...

Budapesti irodavezetőként mennyit keresel?

Irodavezetőnek jelentkeztem egy állásra, van már benne 15 évnyi tapasztalatom, előző munkahelyem is hasonló volt, végzettségem középfokú pénzügyi végzettség. Nyelvtudásom angol középfok, bár az új helyen nem követelmény. Az interjú jól sikerült, ma felhívtak, hogy felvennének, nettó 290.000 Ft-os fizetéssel + 12.500 Cafeteria Szép kártya, juttatásként még céges mobiltelefon jár. Az előző munkahelyemen 320 nettót kerestem, így ennyit írtam fizetési igényként is.

Szerintetek a 290 reális fizetés lehet mostanában? Próbáljam meg picit feljebb tornázni a fizut? Vagy ez megfelelő fizu, és az előző helyen voltam "túl jól" fizetve?

2021. júl. 27. 11:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Mik a feladatok?
2021. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Én nem mennék bele, ez nagyon alá van ígérve. Persze Te tudod, hogy milyen helyzetben vagy, el tudod-e engedni ezt az állást. Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy próbáld feljebb tornászni a fizut, de ha nem megy, én nem vállalnám el, de hangsúlyozom, ez én vagyok.
2021. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
8 órás munka, közel a lakhelyemhez, szerződések/számlázás, a külön műhelyben dolgozó kollégák "ellátása" (munkaruhák, védőital stb), az iroda mindennapi élete (emailek, postázás stb), útnyilvántartás, ilyesmik. A munka mennyisége elmondás alapján vállalható, csak a fizu miatt vagyok bizonytalan. Előző munkahelyem a covid miatt szűnt meg 4 hónapja, ideje lenne újra munkába állnom. Bankba is lett volna lehetőségem menni back office munkára, de ott hétvégi műszak is van, azt azért nem akartam.
2021. júl. 27. 11:59
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

soha nem leszek ilyen fizetés közelében, de te mérlegelsz. Közelebb van? Jobb munkaidő, vagy jobb iroda?

Mert ha kb mindenben ugyanolyan, és van más választási lehetőségem, nem mennék bele ennyiért, mert ez kb visszalépés.

2021. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hajlok rá, hogy elvállaljam, mert elegendő lehet ez a fizetés is, csak kíváncsi voltam, hogy a középfokú végzettségű irodavezetők Pesten kb. így keresnek, vagy jobban, vagy rosszabbul. De amúgy szimpatikus volt a társaság is, a főnökség is korrektnek tűnik.
2021. júl. 27. 12:10
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Magyarorszagon vagy. Az elozo helyen is alul voltal fizetve. Ha nem vagy raszorulva ne vallald el. Legkozelebb meg mondj netto 400-at, abbol alkudjanak 10%-ot.

Felhaborito.

2021. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
bocsi, de irodavezető 320-szal alulfizetett?
2021. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
nekem felsőfokú végzettséggel, felsőfokú angol nyelvtudással (amit használni is kell) 200-at ajánlottak...
2021. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%

Ez már nem a mérlegelés helye.

Te kértél 320 nettót, kb annyit is kínálnak (302500+ telefon), nincs állásod: a helyedben elfogadnám.

Mármint, ha eleve többet szerettél volna keresni akkor nem ennyit kellett volna kérned, a munkakörülményekkel meg ránézésre elégedett vagy az alapján amit tudsz róla.. akkor min hezitálsz?

2021. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem a hezitálás a lényeg. Csak az érdekel, hogy aki Budapesten irodavezetőként dolgozik, mennyit keres. Ez volt a kérdés.
2021. júl. 27. 13:55
1 2