Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesti irodavezetőként...

Budapesti irodavezetőként mennyit keresel?

Figyelt kérdés

Irodavezetőnek jelentkeztem egy állásra, van már benne 15 évnyi tapasztalatom, előző munkahelyem is hasonló volt, végzettségem középfokú pénzügyi végzettség. Nyelvtudásom angol középfok, bár az új helyen nem követelmény. Az interjú jól sikerült, ma felhívtak, hogy felvennének, nettó 290.000 Ft-os fizetéssel + 12.500 Cafeteria Szép kártya, juttatásként még céges mobiltelefon jár. Az előző munkahelyemen 320 nettót kerestem, így ennyit írtam fizetési igényként is.

Szerintetek a 290 reális fizetés lehet mostanában? Próbáljam meg picit feljebb tornázni a fizut? Vagy ez megfelelő fizu, és az előző helyen voltam "túl jól" fizetve?


2021. júl. 27. 11:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
8-as ezt mondom, mégis lepontoztak.
2021. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

"Ez volt a kérdés."


Nem. 4db kérdés volt.


1: Mennyit keresel?

2: Reális-e?

3: Próbáljam meg feljebb?

4: Ez megfelelő?


Elsőre nem tudom a választ, mert nem ebben dolgozom (ahogy eddig senki sem azok körül aki írt).


[link]

ez alapján az átlagfizetés ebben a pozícióban 183 453 Fthavonta, bár én ebben nem hiszek (szerintem magasabb).


2: Igen, szerintem reális (bár ez kevésbé fontos, fontosabb az, hogy te mennyit szeretnél).


3: Szerintem már NE próbáld meg (vagy esetleg bepróbálkozhatsz 320-as alapfizetéssel a 290 helyett, akár a cafeteria kárára).


4: Igen, szerintem ez megfelelő azért, amit csinálnod kell.


Aki meg lepontoz miután veszem a fáradtságot, hogy valakire rászánom az időmet az meg egyen meg egy sünt.

2021. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a válaszokat, én nem pontoztam le senkit.

Felhívtam őket, hogy a "lélektani" 300e-t érjük el a fizetéssel, és belementek, így nekem is jó lesz, a plusz juttatásokkal együtt rendben van.

2021. júl. 27. 14:41
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy korrekt beralku reszedrol is, reszukrol is. Gratula az uj munkahelyhez. 🙂
2021. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. júl. 27. 15:09
 16/18 anonim ***** válasza:
83%
Így van, gratula!
2021. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
Azt tudni kell, hogyha megkérdezik a bérigényt, akkor azt általában nettóban szokták gondolni a válaszadók, a munkaadó meg úgy, hogy minden bérenkívülivel együtt. Szóval végülis megadták, amit kértél.
2021. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha középfokú végzettséged van, akkor ez egy jó fizetés ebben a munkakörben. Ha egyetemi vagy főiskolai, akkor lehetne több is. De így hogy nincs munkád, közel is van, szuper.


Nálunk 350 nettó az irodavezeto bér, középiskolai végzettseggel, nyelvismeret nélkül... De ez állami cég, és számít a ledolgozott évek száma is, bertabla van, és a kolleganom 56 éves

2021. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!