Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire használ ki a főnököm?

Mennyire használ ki a főnököm?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik hogy 4 éve pénzügyben dolgozom, mint cégvezető egy cégnél. Garantált bérminimummal.

Ahogy az idő telik, mostmár bevásárolok neki, viszem a postára a dolgokat, stb (persze ezt munkaidőn kívül) ha kések Ő miatta, mert szaladgálok mint pók a falon a városban, még én vagyok lecseszve hogy, már munkaidő van...

Mivel kerekesszékes, gondozom őt, katéterezés stb...

Ezt is ingyen. Szabadság nincs, szombat vasárnap meló, 0%-os emeléssel.

Utóbbi időben a gyerekére is vigyázok, viszem neki úgyszint ingyen a kaját, egyéb finomságokat. Természetesen ezt is díjmentesen.

Jó szót nem szoktam ezekért cserébe, de amikor pl előleget kérek mert hosszú a hónap, húzza a száját, és hogy én "teljesen lehúzom"...

Megéri mindössze laza 150 ezerért?

Kezdek besokkalni, de túlságosan jó szívű vagyok, és kihasználnak úgy érzem.



2021. júl. 28. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
wtf neked miért kéne őt gondozni és hasonlók? menekülj...
2021. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
#fullkamu
2021. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Neked ja! gyere, és kerülj a helyzetembe.
2021. júl. 28. 19:28
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem lennék ott, mert 1. ennyire sosem volt unalmas az életem, hogy ilyen hülyeségeket találjak ki, 2. ha igaz, akkor egy idióta vagy.
2021. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván cégvezető bérminimumért:D Hagyjuk már pls
2021. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Megfogta a tény, hogy van, akit katéterezni kell és ellátni, és gondolta kreál ide egy sztorit, hogy felháborodjunk. Szánalmas, de hát nem lehet mindenkinek izgalmas élete, van, aki ennyit él, amennyit ide firkál.
2021. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Hintalow ***** válasza:
77%
Új vezetès van az alapìtványi iskolában?
2021. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg nem lehet, hogy a felesége lettél valamikor? Vagy az anyukája...
2021. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Ennel nehez lenne eletszerutlenebb kamut osszeirogatni…

Cegvezeto, berminimum, szobat-vasarnap ingyentulora, kateterezes, kajahordas, gyerekfelvigyazas.


Egyeduli kerdes, hogy a munka mar budos lenne neked, azert nem ontozod meg azt a &@€ fuvet is??

2021. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Ennel konnyebb eletet lazan kialakithatnal magadnak. Vagy aszketa vagy vagy fogalmam sincs miert szopatod magad
2021. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!