Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gödön a Samsung SDI Magyarorsz...

Gödön a Samsung SDI Magyarország Zrt.-nél ha dolgozol milyen magánéletet tudsz élni? -mennyire rugalmas a munkaidő? van lehetőség elvinni a gyerekt ovodába ,iskolába.stb -eltudsz menni orvoshoz ha éppen úgy adódik ? (Mérnöki pozícióra jelntkezem)

Figyelt kérdés

#Samsung #akkumulátor #Göd #Samsung SDI Magyarország Zrt.
2020. júl. 9. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Arra készülj fel, hogy a koreaiak munkakövetelménye és morálja átlagon felüli. Tehát amig egy magyar munkáltató követel, azt szorozd be cca.3x-val. És náluk teljesen természetes, hogy túlóra, akár éjjelig. Ha kell. És akkor nem állhatsz fel, hogy te fáradt vagy. Amiről te írsz a kérdésedbe, azt nem szereti és rendszerint nem érdekli őket, és nem is engedik.
2020. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
És mit gondoltok, cserébe anyagilag kompenzál átlag feletti fizetéssel vagy az sem mondható a koreai cégek pozitívumának?
2020. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Nincs átlagon felüli fizetés, a koreai akkor ordít veled, amikor akar, és nincs éjszaka, ünnepnap, hétvége
2020. júl. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én mérnöki pozira egyáltalán nem kaptam kiemelt fizetési ajánlatot, egy normális átlagnak mondanám. Bár több bónusz is lehetséges, de ezeknek a realitását nem ismerem.
2020. júl. 10. 09:21
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Végül felvettek? Ha igen, hogy tetszik?
2020. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Végül kaptam ajánlatot de nem fogadtam el. Elkönyveltem egy munkatábornak a céget.
2020. júl. 29. 07:35
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok! Látom vannak itt tapasztalt emberek. Mit kell csinálni az operátor 2-nek és hányadikán van a fizetés? Köszi
2020. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Fizetés minden hónap 10-én van
2020. okt. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
A koreai nem fog veled csak úgy a semmiért ordítani, csak ha nagyon hülye vagy és elba.....ol valami nagyon drága gépet
2020. okt. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
Mérnöki fizetés kb. 350 és 500 ezer között kell, hogy legyen nettóban. Ha jól tudom
2020. okt. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!