Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telefonnal készült képet el...

Telefonnal készült képet el lehet adni? Vagy lehet vele pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Magas felbontású kamerája van a telefonnak, szeretek fotózni és nagyon igényes vagyok a kép minőségére, kinézetére.

Van bármilyen weboldal, ahol igény van ilyen képekre? Bármit lefotózok/megszerkesztek, ami még telefonnal megoldható.



2021. júl. 29. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Most viccelsz, ugye? Tobb milliard, profi fotos altal keszitett stock photo van a neten amit apropenzert meg lehet venni, majd pont a te iPhone-os amator kepeidet fogjak penzert megvenni :D
2021. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rendben... Egyébként nem iPhone-om van, de ok. Azért gonoltam megkérdezem
2021. júl. 29. 10:12
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez oké, de a telefon kamerája sehol nincs egy profi fotós gépéhez képest. :)
2021. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Töltsd fel a fotóidat közösségi oldalakra, és vannak specializált fotós oldalak is, hátha felfigyelnek rád. A legangyobb ilyen specializált oldal a flickr.com


Igazából egyáltalán nem az a lényeg, hogy mivel készítetted a fotókat, hanem az, hogy mennyire jó. Nem kell milliós fényképezőgép ahhoz, hogy zseniláis fotókat csinálj, a jó gép csak annyiban segít, hogy ezt a cél könnyebben elérheted vele.


Máté Bence pl. egy orosz Zenit teleobjektívvel csinálta az első díjnyertes fotóit.

2021. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol készült a kép és mit ábrázol. Olvastam valahol, hogy az afganisztáni háborúról készült sajtófotók 90%-a telefonnal készült mert az mindig kéznél van és amikor robban a bomba kevésbé akadályoz a futásban mint egy nagy profi kamera.
2021. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Egy munkahely sem ártana a fotózás mellé, nem biztos hogy a munka kerülésével fix bevézelhez jutsz
2021. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Max. onlyfans-on
2021. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy stockfotó és riportfotó/természetfotó között hatalmas a különbség. A stock oldalak sokszor akkor is visszadobnak egy-egy képet, ha minimális zaj vagy bemozdulás van rajtuk.
2021. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Stockfotó oldalak
2021. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Pénzért a profi fotósok fotóznak profi (és drága) felszereléssel. Ne gondold hogyha te tudsz csinálni 2 fotót portré üzemmódban a telefonoddal, akkor te baromi nagy fotós vagy :D. Vagy tudod használni a fekete-fehér effektet.


Kb minden második tini azt hiszi magáról, hogy úúúúristen akkora jó fotós vagyok, indítani kell egy fotografi oldalt. Dugig van az internet meg a közösségi média ilyen önjelölt fotósokkal mint te. Dunát lehet velük rekeszteni. Olyanok, akik azt hiszik jól tudnak fotózni, közbe annyira tudnak szerintem mint mondjuk én :D.


Azért mert le tudsz fényképezni egy naplementét, meg egy havas tájat, nem leszel jó fotós.


Lelombozó lesz, de:

Stock fotókat senki nem fog venni tőled, amit telefonnal csináltál... Felejtsd el nyugodtan, hogy így, ezzel az egésszel te számottevő pénzt tudsz keresni.

2021. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!