Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telefonnal készült képet el...

Telefonnal készült képet el lehet adni? Vagy lehet vele pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Magas felbontású kamerája van a telefonnak, szeretek fotózni és nagyon igényes vagyok a kép minőségére, kinézetére.

Van bármilyen weboldal, ahol igény van ilyen képekre? Bármit lefotózok/megszerkesztek, ami még telefonnal megoldható.



2021. júl. 29. 10:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést, hogy megkérdeztem... Ne személyeskedjünk már, fogalmatok sincs, milyen "tapasztalataim, tudásom, fantáziám" van... De oké, felfogtam, nem kezdek ezzel semmit. Aki pedig a munkát írta, annak üzenem, hogy ez csak mellékmeló lenne, mert gépkezelő vagyok és gondoltam, miért ne kamatoztassam az egyik hobbim, hogy majd egy esetlegesen jobb felszereléssel én is profi fotós legyek.
2021. júl. 29. 21:10
 12/14 anonim ***** válasza:

engem keresett már meg olyan kép miatt nagy cég, hogy megvennék valami marketing anyaghoz, amit csak poénból lőttem telefonnal és nekik megtetszett, mert stock oldalon nem volt hasonló és nem érdekelte őket, hogy mivel készült. (más kérdés, hogy pont azért, mert nem gondoltam értékes képnek, nagy felbontásban meg sem tartottam, úgyhogy meg kellett újra csinálnom nekik és akkor már nem is telefont használtam).


viszont ez ritka és nagyon rá kell érezni, hogy olyan sikerüljön, amire van igén. még igazán jó (akár komoly géppel készült) képpel is nehezebb elérni, hogy fizetni akarjanak érte. megtalálni azt a közönséget aki hajlandó fizetni a képeidért nehéz. még stock oldalon is, mert ott sem mindenért fizetnek, csak azért, ha pont olyan képed van, amire nekik szükségük van - és ahogy írták, általában ilyen helyen nagyon szőröznek a képek befogadásával, jó eséllyel akkor is belekötnek h telefonnal készült, ha egyébként semmi más kifogásolható nincs a képen - de az is lehet, hogy találni fognak még olyasmit, amikre te nem is gondolnál, hogy szempont ők viszont nagyüzemben utasítanak el miatta képeket. de próbáld meg, mit veszíthetsz?

2021. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Próbáld meg. Veszíteni nem veszítesz semmit, legfeljebb a szabadidődet, amit az utómunkával, kulcsszavazással töltesz.

Vannak olyan témák, ahol egy mobil simán felveszi a versenyt a komoly gépekkel. Ha van elég fény, nem kell a kis mélységélesség, akkor egy mai mobillal már eladható minőséget lehet produkálni.

Viszont arra is készülj fel, hogy a piac rettenetesen telített, boldog-boldogtalan fotózik és próbál belőle pénzt csinálni, miközben a vevőknek egyre több ingyenes - és jogtiszta, legális - vételi lehetőség áll rendelkezésre, így a pénzkeresés szinte reménytelen.

Kivéve, ha sikerül olyan témát találnod, ami még nincs túlfotózva - van ilyen, keresni kell, és lecsapni időben. Emellé pedig kötelező a kiemelkedő képminőség, és a vevők igényeinek megfelelő esztétikai megvalósítás.

2021. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2021. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!