Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem jelentik be 8...

Miért nem jelentik be 8 órában az embert, ha van bőven bevétel/termelés?

Figyelt kérdés

Van benne több éves talasztalatom + értékesítési és pénzügyi képzés is, ami ugye fontos a biztosításoknál, illetve jó gépjárműismeret. Nekem ez a munka tetszett vidéken, de Pestre költöztem.

Miért csak 4 órában akarnak bejelenteni, mikor rengeteg az eladott autó, és haszon is?

Ragaszkodom a 8 órás bejelentéshez.

Minden cégnél ilyen okosságok mennek a többi területen is?



2021. júl. 30. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Itthon sok helyen ez megy sajnos. Szégyen.
2021. júl. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy cégnek van bevétele és termelése (akár milliárdos nagyságrendben) attól még lehet a cég veszteséges. Így a szürkegazdaság felé kacsingat és 4 órában akar foglalkoztatni és a többit zsebbe adja költségmegtakarítás érdekében. Én nem mennék bele ebbe a felállásba.
2021. júl. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Vannak teruletek ahol igen es vannak ahol nem
2021. júl. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Magyar kkv-nál ilyen a világ sajna.
2021. júl. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, nem is az, hogy hitelt szeretnék felvenni, hálistennek eddig nem kellett, de van akinek sajnos kell + több ok miatt is számomra nem szimpatikus, hogy ledolgozok 8 órát, és nem teljesen jogtiszta a bejelentés...
2021. júl. 30. 09:06
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Akkor menj máshova, ennyi.
2021. júl. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
"van bőven bevétel/termelés" csak ebből te pont nem tudod mennyi az adózott eredmény, így azt sem, hogy mit bír el a cég.
2021. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Teljes hétköznapi pénzéhség.

Főnökasszony millió felett keres, de pár ezer forinttal kevesebb családi pótlékot kapott egyik hónapban, legalább 5x telefonált munkaidőben, hogy kiderítse, hol úszott el a pénz.

Ez a gondolkodásmód sok helyen jelentkezik.

2021. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!