Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jászberényi Bárdi Autó, UNIX...

Jászberényi Bárdi Autó, UNIX valaki dolgozott már ott? Véleményeket kérnék róla milyen a munka, légkör, fizetés? Jöhet hideg-meleg komment.

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
fosetta
2021. júl. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan Pesten nézelődök, de folyamatosan látok hirdetéseket tőlük. Gondolom elég rossz lehet a fluktuáció akkor.
2021. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Haverom Pesten Unixnál raktárban. Elég szörnyű. Oda sodor a szél minden nulla motivációjú, alacsony intelligenciájú, szerencsétlen embert a szél. Legrosszabb gyári szalag melókkal van egy szinten.
2021. júl. 31. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lemondtam róla, lehet jobb is...
2021. aug. 5. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Egyik haverom ismerőse melózik ott, együtt iszogattunk és akkor mesélte, hogy az UNIX-nál az újakat felveszik és adnak munkaruhát nekik, de az újak közül 1-2 hét után már mondanának fel, mert nem tetszik nekik a meló, azonban nem tudnak felmondani, mert a felmondás napján, közlik velük, hogy a ruhát ki kell fizetnie, ami 200 valahány ezer forint, és ha felmondanak egy összegben kell vissza fizetniük.. xD Ill. nagyon nagy az Unixnál a fluktuáció .
2021. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ma voltam náluk interjún. (Unix)

Kiszállító lettem volna, azt mondta kaukció már nincs a kocsikra.

9 órát dolgozol egy nap, óránként 5 perc szüneted van illetve 2x 15 perc viszont kihangsúlyozta csak akkor ha van rá idő a fuvarok között… A fizetés amit felkínált fix Br. 200 ezer ft. ez mellé jöhet a prémium.

Nevettem rajta, ebből senki nem él meg. Ja és ha nem érsz ki egy címre a prémiumod ugrik.

Vicc..

2021. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!