Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR Asszisztens munkakörből...

HR Asszisztens munkakörből lehet feljebb lépni?

Tehát ha eltöltök egy cégnél X évet, akkor felajánlanak magasabb munkakört?

Ez ügyben van tapasztalata valakinek?

Pályakezdő jogász vagyok, és a szakdolgozatomat is ilyen témában írtam meg ötösre. A magasabb munkakörök betöltéséhez viszont HR tapasztalatot kérnek általában, ezért gondoltam ugródeszkaként a HR Asszisztens állást.

2021. aug. 4. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

HR vezető általában jogász minimum 5-10 év tapasztalattal.

De a HR asszisztens sokszor sima érettségis vagy random büfé szakos diplomával csinálható.

2021. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

De akkor hogyan lehet megszerezni a tapasztalatot? :D Ez a jó kérdés.

Mármint ami HR asszisztens fölött van, oda már startból kell a gyakorlat :S Csak az asszisztenshez nem láttam, meg a gyakornokhoz, ami viszont egyetem közben csinálható kis éhbéres munka ahogy láttam, nem is teljes munkaidős.

2021. aug. 8. 08:43
 13/14 anonim ***** válasza:
HR a területek szégyene.
2021. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A HR vezetőnek nem jogásznak kéne lennie, hanem közgazdásznak. Alatta eggyel lehet jogász. Nyilván nem mindenhol van így.

Ha asszisztensi poziban kezdesz, és csak admin feladatokat kapsz, akkor dobbants. Olyan tapasztalatot akarsz, ahol van rálátásod minden részfolyamatra.

2021. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2