Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagy szivas a belvarosbol...

Nagy szivas a belvarosbol kijarni Dunaharasztiba dolgozni?

Figyelt kérdés

Mostani munkahelyem 40p BKV-val, de lehet hogy elkoltoznek egy uj telephelyre ahova értelemszerűen eselytelen lesz bkv-val jarni, mert masfel ora minimum.


Eleg jol keresek most de most ha a koltozes miatt vennem kell egy kocsit ~2 millioert, es fenntartani, akkor a bérelőnyöm elvész es engem abszolut nem erdekel a vezetes, mondjuk epp van jogosítványom Bar kocsival papiron szinten 40 perc lemenni.


Koltozni nem fogok mert van sajat lakom ami az otthonom. Tudom hogy manapsag a legtobb fiatal albirol albira koltozik de nekem ez tenylegesen az otthonom.


Versenytilalom miatt nem tudok menni olyan helyekre ahol a legjobban fizetnenek (konkurencia), bar ha visszafizetem a versenytilalmi penzt akkor kb ott vagyok mintha kocsit kellene venni.


2021. aug. 5. 08:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenre van példa és mindennek az ellenkezőjére is.
2021. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
igazabola valaszokbol semmit nem tudtam meg a dugok mertekerol a benzin es karbantartás koltsegerol, a kocsi parkoltatasrol stb
2021. aug. 5. 13:18
 13/17 anonim ***** válasza:

Honnan jarnal ki oda? Sok olyan utvonal van ami csucsforgalomban relative jol jarhato, mivel forgalommal "szemben" mesz. Obuda-Rakospalota pl Ujpesten keresztul 15-20 perc reggel, vissza szinten. Kifele a Vaci es Foti vegig ures reggel, hazafele forditva.

Napi 30km ingazashoz nem kell 2 millios auto. Oszd el harommal es meg vagy.

2021. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

oke akkor 800ezerert egy tragacs csak auert h munkaba jarhassak


egyébként halleren keresztul kellene menni vagy nagykorut utana meg soroksarin le

2021. aug. 5. 13:45
 15/17 anonim ***** válasza:

Az nem veszes tav, a soroksari kifele reggel jarhato. Delutan pedig visszafele.

Nem tudom honnan jon ez a sztereotipia hogy 800-ert tragacsot kapsz. Egy 2000-2005 kozott gyartott auto ami muszakilag rendben van, valoszinuleg tovabb el fog menni komolyabb meghibasodas nelkul mint egy 2010-15 kozotti gep. Minel dragabb autot veszel annal dragabb fenntartani.

Inkabb elengedem a temat. 🙂

2021. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

szoktunk menni kocsival a soroksarin delutan es nem egy leanyalom, szerintem kinlodas


reggel a fiumei kinlodas ugyszinten

2021. aug. 5. 17:15
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is a Fiumein járok, de onnan lekanyarodok a Kőbányaira, így nem ragadok be az Orczynál. A másik irányba valóban járhatatlan. A Fiumenek egy nagyon jó alternatívája a Hungária és az Asztalos Sándor út, mindkét irányban gyorsabb, kivéve ha annyira beáll a Hungária, hogy nem lehet rá kikanyarodni az Asztalosról.
2021. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!