Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek közül melyiket tartjátok...

Ezek közül melyiket tartjátok bullshit munkának?

Figyelt kérdés

bullshit melók, amik semmilyen vagy csekély társadalmi haszonnal járnak.


1. színész

2. kukás

3. tanár

4. zenész

5. hivatásos futballista

6. szexmunkás



2021. aug. 5. 22:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Én egyiket sem tartom annak. Mindegyikre szükség van valahol, megvan a réteg.
2021. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
“Tanár” te gondolom írni is magadtól tanultál meg
2021. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
80%
Szerintem ezek nem azok. Például a politikusok munkakörének nagy részét bullshitnek tartom
2021. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%

1. színész


-Igen. Vannak jó filmek, amik lélekemelőek, inspirálóak, de nagyon kevés. Ennek felesleges annyi színész. A legtöbb ripacs pl itthon



2. kukás


-Ennek van értéke. Elviszi a szemetem


3. tanár


-Van értéke. Meg kell tanítani a gyereket, felnőttet


4. zenész


- Ez is félig meddig. Ugyanaz a véleményem, mint az elsőről



5. hivatásos futballista


-Magyarországon nem is kellene focista. Nem tudnak játszani. Üresek a stadionok. Az emberek más nyugati bajnokságokat néznek. Csak a fradi meccs teltházas, de ők is csak verekedni mennek el


6. szexmunkás


-örömet szerez. Van értelme

2021. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem szánalom amilyen mű eleséseket végeznek a focisták.

Inkább tanulnának meg rendesen játszani a színészkedés helyett.

2021. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
18%
4: Nem tudom hány stadionban voltál életedben, de gyanítom egyben sem. Ha mostanság üresek is voltak a stadionok az tudod a koronavírus miatt volt nem tudom feltűnt-e... Ha esetleg mostanság stadionba mennél tedd fel azért a szemüveged!
2021. aug. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
5. és 6. offolom, mert a kérdés nem a magyar futball helyzetére kérdezett rá, ha erről van mondanivalótok irány a sport topic!
2021. aug. 6. 00:50
 8/26 anonim ***** válasza:
8%
na ne modd!
2021. aug. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
Amennyire én tudom a bullshit munka nem az, aminek kis hatása van a társadalomra, hanem aminek még az adott munkahelyen BELÜL sincs semmi haszna, vagy rosszabb esetben értelme és az ember munkaideje azzal megy el, hogy eljátsza, hogy "dolgozik" kb. papírtologatás. Ezek közül egyik sem az, mert valódi tevékenységgel jár mind.
2021. aug. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Szexmunkás csak annyira haszontalan a társadalom számára hogy a legősibb foglalkozás a zsoldos mellett...
2021. aug. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!