Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Értelmes emberektől kérdezem,...

Értelmes emberektől kérdezem, hogy miből,vagy hogyan tudnék itthon pénzt keresni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Röviden bemutatkozom,42éves vagyok,végzettségem Szakács.Jelenleg egészségügyi okokból nincsen munkám,és édesapámmal élek.Pénzt szeretnék keresni itthonról.Hallottam szabadúszó,Freelancer munkákról de,hogy ez a gyakorlatban hogy működik azt nem tudom.Mivel nincsen olyan ember akivel erről tudtam volna beszélni.De szinte majdnem minden pézkereseti lehetőség érdekel.Lehet,hogy a kommentedel valami olyan ötletet adsz,ami tényleg működik.Arra is gondoltam, hogy talán youtube videókat készítek.Álítólag vannak olyan mobil alkalmazások is amik fizetnek játékért,reklámokért stb.Lényegében ha csak napi minimum 5-10$,vagy napi 2-3-ezer bevétel lenne már az is segítség lenne.Bízom benne, hogy lesz legalább 1 ember aki valóban jó ötletet ad. Köszönöm szépen előre is!

2021. aug. 8. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyen reklámos és kérdőíves fas*ságok nem napi 2-3 ezret adnak, hanem inkább havi 2-3 ezret :/


Youtube videó készítésbe nem éri meg, ha csak a pénz miatt csinálnád, mire értelmes összeget hozna az évekbe telne és nem napi 10 perc munkába kerül minőségi videókat gyártani, persze ha van egyáltalán hozzá érzéked.


Az olyan freelancer munkákat ahol Excel, Word és hasonlókat csinálnak azt el is felejtheted sajnos, az ilyen oldalakon mindig van 100 indiai akik negyedáron megcsinálják mint amennyiért te elvállalnád :/


Hacsak nem akarsz vállalkozásba kezdeni (Amit kétlek, elvégre az is pénzbe kerül) nem sok lehetőséged van otthoni önfoglalkoztatásra.

2021. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod,de hátha lesz megoldás.
2021. aug. 8. 13:20
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerűen és gyorsan semmiből.
2021. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Kezdjük az elején. Lehet otthonról is dolgozni (vállakozni, szabadúszóként alkalmi munkát vállani stb.). De a webcamos szexmunkák kivételével csak olyan munkák lesznek, amihez tudás/tapasztalat/végzettség kell. Betanított munka nincsen otthonról. Ha van, akkor azt a távolkeletiek csinálják, tizedáron.
2021. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Érdemes végiggondolni, mihez értesz, mi az amit el tudsz végezni, és olyan körökben próbálkozni
2021. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Ha szakács vagy, akkor talán ételfutár szolgálatot tudsz csinálni, de ahhoz is kell alaptőke. Meg több év is, mire beindul a vállalkozás. Lehet, hogy egyedül nem is leszel elég hozzá, mert be kell szerezni az anyagot, megfőzni, kiszállítani, valakinek kezelni kell a rendeléseket. A szomszéd faluban nálunk volt ilyen kifőzde, de úgy indult, hogy kétszeresére emelték az árat, mert nem érte meg nekik, aztán így is becsődölt. Nem tudom miért, lehet, hogy ez nem törvényszerű. Ott egy házaspár csinálta kettesben. Szerintem erre nem itt fogsz értelmes tanácsot kapni, hogy mi ennek a módja, hogy egy ilyet elindíts. Könyvelővel lenne érdemes beszélni, hogy mi a menete, milyen költségei vannak, stb. De ha nincs alaptőke, akkor nem nagyon fog menni.

Egyébként egyre több az otthoni irodai munka Magyarországon is. De azért az elején be kell járni betanulni, meg ahhoz kéne nyelvtudás. Mi a férjemmel itthonról dolgozunk már 2 éve, de előtte be kellett járni az irodába, most úgy tűnik, hogy heti egynél többször nem kell majd bemenni. De beszélek két nyelven folyékonyan.

2021. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Kezdj el youtube videokat csinalni, szakacskent a fozes eleg temaba vag.
2021. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a hozzászólását,és ötletét.


A 7-es válaszoló,válasza egyszerű,és lényegretörő.


Plusz a 7-es egy jó szám :-) Veszítenem nincs mit.Enni eszünk,én is,és mindenki.Haszontalan étel meg nem nagyon van. Egy biztos cápa uszony levest nem csinálok.Meg tengeri herkentyűket... Volt olyan étterem,ahol ki volt írva a cápa uszony leves,de senki sem rendelte soha.A végén már meg avasodott,és kidobtuk,az étlapról meg levették.Még egyszer köszönök mindent

2021. aug. 8. 16:47
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Tudom, jól hangzik a hetes válasz, de hobbinál többet ne remélj belőle, mert naivitás.

Első reálisan látja.

2021. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha otthon tudsz főzni,munkahelyen is tudnál. Írod,hogy eü ok miatt egyelőre nem dolgozol. Hozd rendbe magad és dolgozz,ez a legjobb befektetés. Szakácsot mindig keresnek.
2021. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!