Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Értelmes emberektől kérdezem,...

Értelmes emberektől kérdezem, hogy miből,vagy hogyan tudnék itthon pénzt keresni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Röviden bemutatkozom,42éves vagyok,végzettségem Szakács.Jelenleg egészségügyi okokból nincsen munkám,és édesapámmal élek.Pénzt szeretnék keresni itthonról.Hallottam szabadúszó,Freelancer munkákról de,hogy ez a gyakorlatban hogy működik azt nem tudom.Mivel nincsen olyan ember akivel erről tudtam volna beszélni.De szinte majdnem minden pézkereseti lehetőség érdekel.Lehet,hogy a kommentedel valami olyan ötletet adsz,ami tényleg működik.Arra is gondoltam, hogy talán youtube videókat készítek.Álítólag vannak olyan mobil alkalmazások is amik fizetnek játékért,reklámokért stb.Lényegében ha csak napi minimum 5-10$,vagy napi 2-3-ezer bevétel lenne már az is segítség lenne.Bízom benne, hogy lesz legalább 1 ember aki valóban jó ötletet ad. Köszönöm szépen előre is!

2021. aug. 8. 13:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, a szakács az nem kifejezetten home office-os szakma.
2021. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem akkor már inkább asmr zabálj random éttermi rendelést, és ne hagyd ki a rantelést, heha


Igazán előnyös, ha élőben rohadtul lerészegedsz mindeközben, majd alszol is lógó nyelvvel egy 10-12 órát ott helyben, és felébredve elfeledkezel az egészről, már markolsz is rá a bránerra...

2021. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Call centeres munkát tudsz otthonról is vállalni.
2021. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!