Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért olyan nagy szám hogy...

Miért olyan nagy szám hogy egy kínai szalagmelós forintra átszámítva 200.000 ft alatti bérért dolgozik, ha itthon is vannak nettó 111.000-ért melózó emberek?

Figyelt kérdés

A NAtGeo még műsort is forgatott a SZEGÉNY kínai munkásokról, akik szalag mellett fizikai melóval forintra átszámítva még a 200at se kapják meg/hó.

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSS??? ebben mi a hír hogy megér egy műsort?


mennyit kap itthon egy minimálbéres? nettó 111.000-et!

Natgeo! Lehet jönni ide!! KÖzelebb van mint Kína, és lehet forgatni !! Havi bér 111.000 ft!!

Még a kínai melós is jobban keres!!


2021. aug. 9. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Az alapitvanyi iskolaban adnak ennyit?
2021. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Melyik ez a műsor át tudod küldeni?
2021. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Én is jót mosolyogtam egy amerikai faszi videóján, egy ilyen mellékes pénzkereseti lehetőségről beszélt hogy a 90%-a aki csinálja ott az USA-ba alig éri el vele a havi 1000$ dolláros jutalékot, ami mekkora csöves fizetés. Itthon meg a társadalom jó részének álom. :D
2021. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Németországban a bérstatisztika alja megáll 750 eur-nál mondván olyan nincs hogy valaki teljes állásban ne kapjon meg még 750 eur-t se...


Az ő bérstatjuk a hazai béreket értelmezni se tudná mert a skála legaljánál is lejjebb vannak....

2021. aug. 9. 09:10
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Akkor menj Nemetorszagba.
2021. aug. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem ertem mi bajod, vissza kene menni az iskolaba estibe es kicsit tenni azert hogy jobb fizetest kapj az helyett hogy natgeot nezel. Masik dolog, van millio egy munkahely ahol ennel jobban fizetnek miert nem probalsz ott dolgozni?
2021. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom milyen mentális probléma okoz ilyet. A csávó már 2015-ben is tolta ki magából ezeket a kérdéseket.
2021. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen viccen kívül szeretném megnézni ezt a műsort, le tudod kérlek írni a pontos címét?
2021. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt kb. fél éve én is láttam, ami a legviccesebb volt, hogy kaptak ingyen szállást, reggelit és ebédet, reggel ébresztő, torna este szintén torna, majd takarodó, mint a gyerektáborokban.

Havi 1 fizetett hazautazás, kötelező heti 20 órányi oktatás és továbbképzést, a fele munkaidőben, a másik fele meg munka után. A 100-as csoportokból a 10 legjobb előléptetést kapott és mehetett továbbképzésre ismét 100 fő és a 10 legjobból vezetőt képeztek.

Kötelezően volt nekik heti 2 óra extra pénzügyi felvilágosítás, befektetési tanácsadás, üzlettervezés.

A pénzügyi kultúrájuk révén a fizetésük 20%-át megtakarítási számlára kapták, valamint 10%-ot utaltak a családnak, a maradék 70%-ot kapták kézhez.


Nekem a riportból nem derült ki, hogy a 170eFt-nyi átlagbér már a levont 30% utáni, vagy előtti összeg volt.

2021. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

Kérdés, ot mennyit ér ez az összeg.


"Nem tudom milyen mentális probléma okoz ilyet. A csávó már 2015-ben is tolta ki magából ezeket a kérdéseket."


Valószínűleg fizetett troll és a kamu hisztis kérdései növelik az oldal látogatottságát.

2021. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!