Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gasztroenterológus szakorvos...

Gasztroenterológus szakorvos nagyságrendileg mennyit keres (nettóban) itthon, magánpraxisban?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2021. aug. 13. 06:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha jól végzi a munkáját, akkor szerintem gennyesre. Ammenyi méreg van a közértek polcain, még nagyon sokáig sikerszakma lesz.
2021. aug. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Egyszer próbálj utána számolni, mennyibe kerül havonta egy praxis fenntartása - bérlet, rezsi, adók, munkabérek, eszközök, tesztek, stb -és rá fogsz döbbenni, hogy annyira nem sok marad neki!
2021. aug. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És én ennek hogy számolják utána?
2021. aug. 13. 07:54
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha ez sem megy, ne akarj ebből meggazdagodni...
2021. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ki mondta neked azt, hogy én ezen a pályán gondolkodom?


Csak kötekedni jársz ide?


Fel lett téve egy kérdés, ha arra nem tudsz felelni, akkor minek offolsz?

2021. aug. 13. 11:14
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

"Egyszer próbálj utána számolni, mennyibe kerül havonta egy praxis fenntartása - bérlet, rezsi, adók, munkabérek, eszközök, tesztek, stb -és rá fogsz döbbenni, hogy annyira nem sok marad neki!"


Nem fogja tudni kiszámolni. A doki akihez jártam az sztk-ba, volt magánrendelése is. Sok esetben a magánrendelésről utalják be a betegeket, az államiba vizsgálatokra, természetesen ilyenkor már soron kívüli a dolog. Most az orvosok béremelésénél pont ez volt a feltétel, hogy akiket magánba kezel, azokat nem küldheti át az államiba. Amelyik ügyesebb orvos, az simán összelapátolt több milliót havonta, szerintem jól megérdemeltem.

2021. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, szerinted jól megérdemelt az, hogy a magánbetegek tesztjeit, kiegészítő vizsgálatokat az állami ellátórendszer terhére végezték el??? Szerintem meg undorító dolog.
2021. aug. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

"Szerintem meg undorító dolog."


Az az undorító, hogy az állami mindannyiunk által FIZETETT rendszerből, ha ÉLNI akarsz terelnek át a magánegészségügybe. Ugye emlékszünk, hogy anno mekkora lázadás volt a 300 forintos vizitdíjból? Most érdekes senki nem lázad, amikor egy ultrahangra kapsz 2 hónapra időpontot, magánba mindez 2 nap. Tudod első körben az okokat kellene vizsgálni, nyilván nem azért lesz orvos valaki, hogy gombokért melózzon, de itt nálunk ez az elképzelés. Sebaj, most az új rendszer miatt a jó orvosok nagy része áttér 100% a magánba, jól kib@sztak velük. Aki meg marad, arra nem akarod majd az életedet rábízni. Kíváncsi leszek, mikor lesz már OKJ-s orvosképzés, mert arra ugye a legutolsó sorban gondolnak, hogy bizony FIZETNI kéne nekik, vagy menni fognak. És nem, nem lesz elég a mostani béremelés, teljesen jogosan.

2021. aug. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
Na ez az, amit még a fentinél is undorítóbb dolognak tartok, hogy egyáltalán léteznek olyan orvosok, akikre nem akarnám rábízni az életemet, akár az államiban, akár magánban.
2021. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
69%
Voltam decemberbe magánba , egy jó hírü államiba is dolgozó orvos magán praxisába , a vége kb 90.000. Ebből 25.000.labor , és néztem az eeszt-n mikor lesz kész , már este megvolt , az állami intézet ami a fő állása az csinálta , gondolom ők nem kértek pénzt. Szégyen
2021. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!