Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Múlthónapban ingyen dolgoztam...

Múlthónapban ingyen dolgoztam 11 órát?

Figyelt kérdés

A munkatársam akit délutánonként leváltok megkért, hogy jöjjek minden nap fél óraval korábban, mert faluról ingázik és igy eléri a buszt, nem kell 2órát vonatra várnia. Belementem, hogy segítsek, mert azthittem, hogy majd annyival több fizetést fogok kapni. Csakhogy ugyannyit kaptam mint ő, hiába többet dolgoztam. A főnök azt mondta, hogy őt nem érdekli, hogy ki hány órát dolgozik, csak a munka legyen elvégezve, ha a kollégaval beszéltem meg, hogy jövök hamarabb, akkor a fizetést is vele beszéljem meg.

Oké, megyek a kollégához, hogy fizesse ki a 16500 forintot, amiért 22x30 percet dolgoztam helyette múlthónapban, (1500 a nettó órabérünk) de nem hajlandó kifizetni, mert erről nem volt szó, és szerinte csak puszta szivességből segítettem.



2021. aug. 13. 18:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ingyen dolgoztál, nem tudsz mit csinálni ezzel.
2021. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen munka volt, mondjuk az mas kérdés ha nem minden hónapban kell hanem egyszeri alkalom volt azert a kollegatol jól esne egy üveg pia vagy valami.
2021. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Havonta 55 órat spórolt velem, hogy ne kelljen az állomáson várakoznia, és ezekután nem érdemlek 16ezret amiért helyette dolgoztam?
2021. aug. 13. 19:07
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

ekkora hülyét mint te szerintem nem hordott a föld a hátán :D


Tudod mi a jó szó rád: Balfék :D

2021. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha órabéretek van, akkor igenis kellene, hogy érdekelje a főnököt, hogy ki mettől meddig van bent. Nincs valahol dokumentálva ez? Jelenléti ív, vagy elektronikusan? A kolléga meg majd ezután megoldja, ahogy tudja szívességek nélkül. Lehetséges amúgy, hogy ő sem gondolt bele, hogy a fél órák összeadva mennyi plusz munkaidőt jelentenek.
2021. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Úgy van dokumemtálva, hogy mindenki 8órát dolgozott, és ez alapján egyforma fizetést kaptunk. A valósagban viszónt ő napi 7és fél, én pedig 8és felet dolgoztam minden nap.
2021. aug. 13. 19:25
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor ez valóban ingyen szívesség volt.
2021. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Gondolom következő hónapban majd 2 órákat vár a buszra, és átgondolja, hogy megéri-e az neki.
2021. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Ilyenkor én eljövök fél órával korábban, és problem solved
2021. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9esnek +1

Volt ilyen, hogy azt mondta nem fizeti ki a felorakat. 16 ora volt. Jo mondom akkor ket napot irja be jovohetre csusztatasnak. Csak beirta.


De az is működhet ha el jössz hamarabb.

2021. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!