Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Frissen szerzett PhD diplomáva...

Frissen szerzett PhD diplomával (szintetikus szerves kémiai és gyógyszeripari területen) milyen kezdő fizetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Hamarosan sor kerül a doktori disszertációm megvédésére, ami után álláskeresés lesz terítéken. A kutatási területem: szerves kémia, szintézistervezés, új vegyületek szerkezetének azonosítása (spektroszkópiai módszerek), irodalomkutatás, reakciók és módszerek fejlesztése, megtervezése. Az álommelóm az, hogy egy gyógyszeripari cégnél kutatólabort vezessek, és egy általam irányított vegyész csapat dolgozzon egy adott vegyület vagy gyógyszerjelölt előállításának kidolgozásán. Nyilván ez nem azonnal, frissdiplomás PhD-sként fog megvalósulni, biztos vagyok benne hogy ehhez is kell szakmai tapasztalat. Ezért egyelőre az érdekelne, hogy ha mondjuk, tegyük fel, kutatóként elhelyezkedem valahol, akkor kb milyen fizetésre számíthatok (életem első munkaviszonyát fogom megkezdeni, de PhD hallgatóként 4 éves kutatói tapasztalatot szereztem). Akinek esetleg lenne személyes tapasztalata, ismer ilyen embert aki járt hasonló cipőben, azt nagyon megköszönném ha megosztaná (melyik cégnél történt, milyen összeget kapott, milyen munkakörben helyezkedett el PhD védés után az illető?) De természetesen szubjektív véleményeknek is örülök. Köszönöm szépen a rám fordított időtöket :)

2021. aug. 22. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült :) sok sikert a munkahelyhez
2021. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, azt kapod így amit megérdemelsz. Én jövőre végzek phd-n, de jó barátom most végzett, bruttó 700-at ajánlottak neki, és lakhatási támogatást is.
2021. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!