Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen irodai munka van, ahol...

Milyen irodai munka van, ahol nem kell tapasztalat, Bp-en, H-P-ig tart, szokásos iratrendezés, számítógép kezelés stb ? és nem kell telefonnal foglalkozni, mert időnként kicsit megismétlem a szavakat, emiatt félek, hogy nem vesznek fel.

Ja és nem kell védettségi/oltás/teszt és ünnepnapokon nem dolgoznak

2021. aug. 24. 10:42
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
sok sikert :)
2021. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%

Látod?

Máris támadsz, pedig semmi rosszat nem csináltam.

Én azt tanácsolom, hogy ülj le, és gondolkozz el kicsit.

Majd megőrülsz a félelemtől, igaz?

Szerinted ez egy normális állapot?

Ezt akarod? Ettől akarsz szenvedni, hogy aztán az interjún egy idegbajos hülye legyen belőled, akit páros lábbal rúgnak ki?

Vagy pedig legalább elbeszélgetnél erről egy szakemberrel, aki, ha mást nem, adhatna néhány jó tanácsot?

Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mentális állapotban lévő embert, senki, de tényleg senki sem fog alkalmazni. Esélytelen vagy így.
2021. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

Igy mar mas, mostmar ertem hogy ertetted. Nem akartam tamadni, meg ha annak is tunt.

Valoban nem mormalis allapot es nem felni kell, hanem tenni a dolgokert, hogy rendbe jojjenek a dolgok, roviden 0-24ben keresni kell allast.

Nem akarom h szenvedjek valoban es ha magabiztosan, nyugodtan, megyek az allasinterjura es tobb eselyem van. Igazad van!

A vizsgalatoktol viszont irtozom, azert irtam h ugye nem kell oltas, teszt, vedettsegi

2021. szept. 15. 16:20
 25/53 A kérdező kommentje:
Ha ezeket tudatositom magamban h nem felni kell, akkor nem kell szakember
2021. szept. 15. 16:21
 26/53 A kérdező kommentje:
Velemeny?
2021. szept. 15. 16:22
 27/53 anonim ***** válasza:

Nézzük meg.

Ha elég erős vagy hozzá, akkor nem kell.

Mihez értesz? Milyen feladatokat tudsz ellátni?

2021. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

Irodaban barmit. Gyorsan gepelek, papirokat tudom rendezgetni, meg tudom tanulni a feladatokat, amikor ujonckent megmutatjak nekem. Vannak olyan irodai munkak, amikhez nem kell tapasztalat, lattam hirdeteseket regebben. Surgosen kellene a penz. Alig van a tartalek penzembol es szeretnek biztos labakon allni es 100%osan megnyugodni! Boldog eletet elni mint mas. Szeretnem elvezni az eletet, de ehhez melo kell.

Velemenyed?

2021. szept. 16. 06:29
 29/53 A kérdező kommentje:
Utcara sem akarok kerulni
2021. szept. 16. 06:31
 30/53 A kérdező kommentje:
Velemenyed? Tegnapi legutobbi hozzaszolo?
2021. szept. 16. 07:31
1 2 3 4 5 6