Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mint C++ fejlesztő, mekkora...

Mint C++ fejlesztő, mekkora fizetést kérnétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy mekkora fizetést kérhetnék a jövendő munkahelyemen. Tudom ez a kérdés elég komplikált, sok mindentől függ, nincs egyértelmű válasz. Ilyen kb-ra lennék kíváncsi. Nincs diplomám, 25 éves leszek. Ahol dolgoztam először aprópénzért kezdtem, végül feltornáztam bruttó 500-ig. Nyilván először örültem, hogy középiskola után felvettek, nem érdekelt a pénz, csak a tapasztalat.


3 év Embedded C tapasztalatom van, dolgoztam kis cégnél. STM32, alapszintű ARM ismeretek, RTOS és perfifériákat ismerem (UART, SPI, I2C, DMA, ADC, stb..) Viszont szeretnék váltani C++ra, embeddedet nem szeretném tovább vinni. Jelenleg egy évet kihagytam, indok nem publikus, viszont ezalatt elég jól ráültem a C++ra, C++17-ig igyekszem magam feltornázni.


Ismerem a nyelv elemeit, STL kontajnereket, haladó szinten, nem kell minden szirszrért stackoverflowra futni. Könyvtárakat, amiket elég jól ismerek még: boost, wxWidgets


Ha érdekel valakit, itt van az utolsó projectem amin dolgozgatok szabadidőmben, ezalapján lelehet szűrni szerintem kb. mit tudok és mit nem, ha valaki unatkozik belenézhet, nyilván ingyen review-et nem várhatok el :)

[link]


Várom a válaszokat, csak ne menjen át személyeskedésbe. Köszönöm, ne kíméljetek.



2021. aug. 24. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik cégnél interjúznék, pontosan milyen pozícióra és földrajzilag hol.
2021. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nettó 500 szerintem simán mehet
2021. aug. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 A hely szerintem pozsony lesz, szlovákkal nincs gond. Az van hozzám a legközelebb, ahol van kínálat.


2# Pozsonyi viszonyok kb. hasonlítanak a Pestihez, viszont itt a nettó 500ért kevesebbet kell kérnem, mert olcsóbban kijön a munkáltatónak. Bár ez eléggé pozíció függő, ahogy az 1#-es írta, hogy mennyit merjek kérni. Pl. egy ESET-ben, ahol ennyivel hirdetik és elvárják a Windows API ismeretét, nem merném ezt elkérni kezdésnek. Egyébként én már nettó 400 nak is nagyon örülnék :D

2021. aug. 25. 01:21
 4/5 anonim ***** válasza:
1 800 000 !
2021. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, egyből 3-at.
2021. aug. 25. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!