Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet a leggyorsabban...

Hol lehet a leggyorsabban olyan munkát találni, amiből tudnám fizetni az albérletet és a kajámat?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem és mivel mentális beteg vagyok (depresszió) édesanyám azt mondta, hogy ezt nem bírja nézni és ki fog dobni az utcára. Ezért kéne mihamarabb munkát találnom, amiből fizethetném az albérletet Bács-Kiskun megyében. Viszont nem nagyon lehet fizikai munka, mivel zongorista vagyok és a későbbiekben ezzel szeretnék továbbtanulni..

Bár nem tudom, hogy valaha lesz-e rá energiám.



2021. aug. 25. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
profession.hu
2021. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Egy mentális beteg zongorista akit ki fognak rakni otthonról és aki nem akar semmiképpen sem fizikai munkát végezni? Bakker erről mi szappanoperát lehetne csinálni.
2021. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Ez így tényleg esélytelen... de munkaerőközvetítőket keresd!
2021. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%

Miaz hogy mentális beteg?

Depresszió?

Jóreggelt, a magyarok legalább 30%-a szenved benne.

Most olvasom hogy zongorista...


Uncsi troll vagy.

2021. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Minek trollkodnék ilyennel?

Köszi a normális válaszokat

2021. aug. 25. 16:22
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

5

Az hogy büdös neked a munka.

Nem is értem miért pontoztatok le, ja azért mert lemertem írni az igazat.

Attól hogy te zongorista leszel, miért ne dolgozhatnál nomrális fizikai munkát?

2021. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mert mégse kéne téglákat pakolni azokkal a kezekkel... Ez olyan, mint a tornászat és a zongorázás.... Egyszerűen nem megy a kettő együtt
2021. aug. 25. 17:29
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Akkor élj meg a zongorázásból. Ja, azzal nem lehet keresni? Senki nem jókedvéből végez fizikai munkát.
2021. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, hogy pár hónap múlva (ha azalatt begyakorolnám az improvizációt) elmehetnék bárzongoristának de Bács megyében nem nagyon van olyasmi
2021. aug. 25. 19:21
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
halott ügy, egy mihaszna munkakerülővel van dolgunk
2021. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!