Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen gyakornoki pozíciókra...

Milyen gyakornoki pozíciókra tudok jelentkezni ha nemzetközi gazdálkodást tanulok?

Figyelt kérdés

2. félévemet kezdem meg, eddig nem érzem azt, hogy annyi mindent tanultam volna, hogy helytálljak egy nagyobb cégnél.

Sok gyakornoki pozíciót látok meghirdetve, de honnan tudjam melyik a nekem való?


2021. aug. 25. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyakornoki pozihoz nem várnak el tapasztalatot. Azt válaszd, amelyik érdekel.
2021. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha már egy ilyen kérdést feltettél, lehet jobb is ha nem mész semmilyen céghez.
2021. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Ugyan így éreztem, amikor szintén NG-s hallgatóként a második félévem kezdtem. Nem is értettem, a csoporttársaim hogy találnak munkát.

Budapestre lesz érvényes amit írok. Sok cégnek van gyakornoki programja, illetve nagyon sok diákmunka szokott lenni. Alapvetően azt javaslom, hogy jelentkezz minél több feladatra, és meglátod. Nem kell mindent elfogadni azonnal. Az a titok még, hogy nem kell érteni semmihez, majd betanítanak úgy is, pl lehet egy ssc-ntél fogsz könyvelni. Komolyan hangzik, de valójában csak adatbevitelt jelent. Nem fogod tudni mi a neked való, ezért kell dolgoznod, és tapasztalatot szerezned, hogy 2-4 év múlva, amikor végzel, már olyan feladatra pályázz, ami tényleg passzol hozzád.

2021. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!