Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2 hónap eltelt az interjú...

2 hónap eltelt az interjú körök között, és kiderült, hogy legalább 30-40%-kal kevesebbet kértem, mint a piaci értékem. Utolsó interjú jön, hogyan tudom a legelegánsabban újratárgyalni a bérigényem?

Figyelt kérdés

Körülmények röviden, kelet-ázsiai nagyvállalat, és közgazdászként beszélem a nyelvüket.

Volt 2 köröm, jó volt a visszajelzés, de ghostoltak. Egy ismerősöm közben fölvették ehhez a céghez, és megtudtam, hogy még a szakképzettség nélküli, de az adott nyelven beszélő magyarok is 30%-kal magasabb bért kapnak, mint ami nekem a fizetési igényem volt.


Ha a kövi interjún följön a bérigény, hogyan módosítsam azt a legeredményesebben?



2021. aug. 29. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor ghostoltak vagy harmadik körre behívtak?


Mikor volt a második interjú?

2021. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Ha ajánlatot tesznek, akkor hezitálj, hogy kaptál egy 30 százalékkal magasabbat is, de ide szívesebben jönnél, mit tudnak javasolni.
2021. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1) Haha, igazad van, nem fogalmaztam egyértelműen.

Volt elég hamar lezavarva 2 technikai jellegű interjúm, mindkettő még Június legelején, plusz 2 db hosszabb hr-es nyelvtudásra kihegyezett telefon, majd eltűntek 2 hónapra, arra értettem hogy ghostoltak.


2) Érdekes, pont ezt akarnám elkerülni, ez nem simlis picit?

2021. aug. 29. 10:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval két hónap eltelt és nem történt semmi.


Miből gondolod, hogy be fognak még hívni? Nem fognak.

2021. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Más módja nincsen. Közgazdászkènt legyen ennyi negotiating skilled, hogy egy piaci árat képes legyél kitárgyalni.
2021. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Picit konkrétabban: Pályakezdő vagyok, bruttó 470-500 között kértem, de közben fölvettek egy másik céghez 530-ért, ÉS közben az ismerősömtől, aki adminisztrációs oldalon dolgozik ennél a cégnél, megtudtam hogy bőven bruttó 600-650 fölött keresnek nálam sokkal gyatrább végzettségű és nyelvismeretű emberek.


Nem akarok sem telhetetlen lenni, sem pofátlan, nagyon sok pénz az a bruttó 600, pláne pályakezdőként, de úgy tűnik sokaknak megadják.

2021. aug. 29. 10:26
 7/12 A kérdező kommentje:
4) Mivel behívtak egy "beszélgetésre" a regionális CFO-val
2021. aug. 29. 10:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor simán érvelhetsz azzal, hogy időközben felvettek máshova, ahonnan csak x %-kal drágábban váltanál, ami (pl) bruttó 640 ezer Ft.
2021. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem èrtelek…

Elmondod, hogy közben elhelyezkedtél többért, kevesebbért nem fogsz felmondani. De amúgy, a bérigényednél többet fognak ajánlani, ha mindenki többet keres ott

Nem mellesleg, ha 2 hónap alatt nem döntöttek, akkor te csak az utolsó választás vagy

2021. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Eredetileg alacsonyabb bért kértem, viszont közben más helyről érkezett magasabb összegű ajánlat. Kiválónak tartom az Önök vállalati struktúráját, értékrendjét, így amennyiben hasonló anyagi juttatást kapnék Önöknél, szívesen választanám az Önök vállalatát"


Ezt széped átfordítod angolra vagy arra a nemtudom milyen nyelvre és ->

Ha kellesz nekik:


hr: Mennyire gondolt Ön?

te: 600-630

hr: jajj nemtudom, let me think, oke megkapja.

2021. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!