Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha erős alapjaim vannak...

Ha erős alapjaim vannak HTML/CSS területén meg van programozási gyakorlatom is, tehát a JS se okozna gondot, elkezdhetem az IT karrieremet Frontend fejlesztőként?

Figyelt kérdés

Mivel nincs iskolám róla, (kirúgtak egyetemről mert az absztrakt matekos tárgyakat nem értettem) kezdetben nevetségesen olcsón dolgoznék. Viszont referenciám nem nagyon van.


Arra gondoltam hogy pár cég elavult régi oldalát felturbózom, az eredményt pdf formátumban elküldöm nekik, hogy érdekli e őket?


Aztán ha igen, akkor eladhatom nekik.


F/30


2021. aug. 31. 06:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem készíts olyan saját projekteket, ahol be tudod mutatni mit tudsz.
2021. aug. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyomassad a JS-t es kapsz is melot... Html es css annyira nem eletkepes onmagaban
2021. aug. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bazsi, csinálj saját weboldalt két korty között!
2021. aug. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem unod, te retardalt?
2021. aug. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy unja, csak azért írja ki az értemletlen kérdései tömegeit, mert ez az egyetlen kapcsolata a külvilággal, ahol foglalkozik vele valaki.
2021. aug. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ja, ha direkt elvezi hogy minden kerdesenel valaki elkuldi a k... .nyjaba, akkor minden oke.
2021. aug. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Már ennyitől is jó érzés tölti el, hogy legalább valaki foglalkozik vele. Beteg ember.
2021. aug. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Ennek mi az előzmény sztorija?
2021. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Be kell adni a jelentkezésed és kiderül.
2021. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!