Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » FrontEnd fejlesztőként milyen...

FrontEnd fejlesztőként milyen feltételeket szabhatok majd a munkáltatóm felé?

Figyelt kérdés

Erős alapjaim vannak HTML/CSS területén meg van programozási gyakorlatom is, tehát a JS se okozna gondot.

Emelett belekóstoltam: C, C+, C++, Delphi, Visual Basic, Pascal, Python, SQL, PHP, JAVA, MYSQL, SWIFT, Perl

Emellett van: felső fokú angol, középfokú német. ECDL vizsga. CISCO CCNA vizsga.

Val.szám, statisztikát vágom kenem



2021. aug. 31. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy a magyar törvényeket betartva foglalkoztasson.
2021. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont.
2021. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Balázsnál már megint keményen beütött a kannásbor. Most azt képzeli hogy frontend fejlesztő lesz. A multkor büfédiplomát akart csinálni hogy majd azzal borsodi polgármester lesz.
2021. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A belekóstoltam az mit takar? Én is le tudom írni a hello world-öt ötven nyelven. Hogy jön ide a valószínűségszámítás és statisztika? A frontendhez nem sok köze van. Vicces fiú vagy. :D
2021. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ECDL vizsga xdddddddddd
2021. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ha valaki alku pozícióban van, akkor én inkább valami nyugati színvonalú szabályokért alkudnék, nem a magyarokért.

2021. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A munka törvénykönyvében foglaltak szerintem nem képviselik alkudozás tárgyát. Mellesleg konkrétan mik azok a "nyigati színvonalú szabályok" amik súlyosan elmaradnak a magyar mellett? Nem hiszem hogy van számottevú különbség. Berlinben is lehet egy kínainál 7-ből 7 napot 16 órában mosogatni.
2021. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

#7

A rabszolga törvény pl. rettentő jó példa, hogy mennyire elmaradott a rendszer.

Számtalan olyan szabály van, ami kifejezetten hátrányosabban érinti a magyarországon dolgozókat, mondjuk pár nyugati országgal szemben.


És itt nem a fizetésre gondolok.


(Amúgy a példád azért nem jó, mert az arról szól, hogy ugyanott van a két munkáltató, én pont arról beszélek, amikor a két munkáltató máshol van.)

2021. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ECDL-nél elakadtam és röhögök... a végét már nem is látom. Nekem aki ennyi nyelven is mindent tud, az annyit tesz, hogy semmit sem tud. Nekem semmilyen feltételt nem kéne szabnod, én mutatnám merre a kijárat :DDDD
2021. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyit várhatsz el, mint egy átlag junior frontendes.

A belekóstolások (= print "Hello World") nem sokat érnek. Leginkább semmit. Max ha a NodeJS is közte lenne, de ugye nincs.

Gyúrj még rá pár JS frameworkre, többet érne. React, Vue.js, Angular

2021. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!