Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A jelenlegi munkahelyem...

A jelenlegi munkahelyem nyugis e, nincs felelőség rajtam, fizu is jó az átlaghoz mérve. Ma a főnököm másik munkát ajánlott kicsivel jobb fizuval , viszont sokkal felelőségteljesebb és pörgősebb munka! Megérné váltani?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 11:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Felejtős. Kivéve ha szereted kockáztatni az életed. Kockázatosabb munka kicsit több pénzért? Őrültség.
2021. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%
Őszintén szólva egy kő esett le a, szivemrol igy ismeretlenül is. Jó döntés. Maradj és tanulj, nézelődj.
2021. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
11: Teljesen igazad van.
2021. szept. 1. 20:33
 14/22 A kérdező kommentje:
12: na örülök neki :D
2021. szept. 1. 20:33
 15/22 anonim ***** válasza:
:)
2021. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ezt a munkát lehet, hogy nem vállalnám el. De! Alapvetően a cégeknél ez van. Kineveznek csoportvezetőnek, rádobnak egy bruttó 10-est a fizudra. Vagy még annyit sem, és közlik, majd ha bizonyítottál, akkor emelnek. Ja, következő évben nem szavazták meg a béremeléseket. Ahol most dolgozom, ez megy. Ezért nem is jelentkeztem soha csoportvezetőnek, pedig már felmerült a nevem. Az viszont tény, hogy így nem lehet feljebb jutni. De én beteg vagyok, kell a fenének a stressz. Ha fiatal lennék, és egészséges, akkor valószínűleg elvállalnék egy csoportvezetői állást, és 1 év után lelépnék egy másik céghez, kétszer annyi fizetésért.
2021. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem adtak volna többet. Útolag kiderült hogy ugyanannyi fizetésért tettei volna át ,mert kellett volna nekik hirtelen egy ugrálós. Nem vállaltam el, kerek perec meg mondtam hogy inkább ülök ugyanannyi pénzért.
2021. szept. 7. 09:26
 18/22 anonim ***** válasza:
Akkor jól döntöttél.
2021. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyébként ezek a cégek csak kihasználják az embert.
2021. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Igen. Túl sokat dicsért már itt feltünt nekem :D de igen ki akart használni
2021. szept. 8. 06:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!