Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Waberer's Szemerey-nél szeretn...

Waberer's Szemerey-nél szeretnék majd dolgozni. Én Szerbiai vagyok és Budapestől az én lakóhelyemig kb 350 km van. És a Szemerey-nél minden hétvégén otthon vagy. Érdemesebb lenne kivennem ott egy lakást? És havonta járnék haza..

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Miért, mit gondoltál, naponta ingázol Szerbiából napi 2x 4.5 órát? Nyilván bérelned kellene.
2021. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem naponta hanem pénteken haza és hétfő hajnalba vissza Magyarba..
2021. szept. 3. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Tehát bérelned kell, nem? Gondolom, nem az irodában aludnál...
2021. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak hétvégére én nem bérelnék.
2021. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Katoonene ***** válasza:
77%

Kedves Kerdezo!


Ne vedd magadra ezeket az aranyos valaszokat, sajnos itt ilyen kedvesek sok esetben, illetve ne tegyel fel bonyolult kerdeseket.


Nekem ha lenne parom, gyerekem tuzon vizen at mennek haza amikor csak lehet, egy tankbol megvan. Ha nem lenne, valahol berelnek egy garzont vagy szobat a kornyeken, es akkor jarnek haza amikor kedvem van. Ha itt berelsz, nagyobb az esely itt folytatni az eletet.


Harom hazaut arabol nagyjabol kis is lehet venni valamit.

2021. szept. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben beszélnék a céggel erről a kérdésről, amekkora hiány van sofőrökből (feltételezem, hogy erre a pozícióra jelentkeznél) szerintem megtudjátok oldani a lakhatás kérdését, sőt ez szerintem már alap egy logisztikai vállalatól. :)
2021. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Keress valami család barátibb megoldást,például 2 hét munka 1 hét pihenő ebbe is ki lehet egyezni.

Hogy honnan tudom ezt?

Egyszer találkoztam egy francia csókával aki ott dolgozik (wabi nemzetközi) és így dolgozik,egyébként azért dolgozik ott mert Magyarban élnek már,de sokszor jár franciába,ő nem panaszkodott azt mondta simán ki tudott egyezni a főnökével.

Annyi ilyen wabi csoport van hogy biztosan meg tudsz egyezni a család barát módszerbe.

Ezt a hétvégzőst ne vállald,ki készülsz tőle,még aki magyarba ingázik annak is megterhelő nem hogy neked, főleg ha nálatok a határon cumi van akkor állhatsz ott.

Így értékesebb időt tudsz tölteni a családoddal mint 1-1,5 nap,meg csak azt látnák rajtad hogy hulla fáradt vagy.

2/1 hét oszt csókolom, esetleg 3/1 bár az nekem sok lenne.

Sok sikert. 😉

2021. szept. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!