Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha azt írják azért utasítottak...

Ha azt írják azért utasítottak vissza mert nem voltam elég motivált az mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem lelkesedtem gondolom eléggé a pozícióért.

De ez nem csak valami töltelék-bullshirt arra, hogy nem voltam szimpi vagy ilyesmi?



2021. szept. 6. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Ezt így konkrétan leírták? Nekem nem tűnik bullshitnek, tényleg nem láthatták rajtad, hogy érdekelt a dolog.


A legtöbb hely egyáltalán nem ad meg okot a visszautasításra csak egy sablon "tetszett a pályázatod, de nem téged választottunk"-ot löknek.

2021. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
azt, hogy nem voltál elég motivált
2021. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert nem szoptad le az interjúztató(ka)t háromszor!
2021. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, konkrétan leírták.


Akkor legközelebb hogyan tűnjek motiváltabbnak?

2021. szept. 6. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Mosolyogj többet és próbálj "vidám" hangnemben beszélni + legyen legalább 10 bekészített kérdésed a céggel kapcsolatban.


Nekem a legutóbbi interjúmon konkrétan mondta a HR-es, hogy nagyon pozitív volt neki, hogy kérdezgettem sokat és beszéltem folyamatosan.

2021. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem látatlanban itt az történhetett, hogy nem fogalmaztak elég szerencsésen, arra gondolok, hogy lehet nem érezték, hogy elhivatott vagy a terület iránt, más terület, szektor, vagy akár más közgazdasági ág érdekel, és ez pedig csak egy sima "meló " lenne számodra. Viccesen hat, mert hát tényleg arról szól, hogy eladjuk a szabadidőnket, de simán lehet hogy az interjúztató Manager szereti amit csinál, és nem érezte ezt az elhivatottságot rajtad.
2021. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor érdemes előre utánaolvasni a cégnek + kérdezni a cégről, esetleg a kollégákról?


Minden tippet szívesen fogadnék.

2021. szept. 6. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Valszeg nem akartál tulorát vállalni meg ilyenek
2021. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen érdemes, alap.
2021. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Aki elhívatott az kevesebb bérrel is beéri, aki motivált, nagyon kell neki a pénz az alacsonyabb bérigényt ad meg, mint aki nincsen rászorulva.


Engem az motivált, hogy adott volt az opció miszerint eszek, vagy nem eszek. Ezen állapot arra motivált mérnökként, hogy fizikai munkában 24,5 órát melózzak 7500Ft-ért, havi 10 napban nettó 75 000Ft-ért.

Látták rajtam, hogy motiváltabb vagyok, mint a másik 11 jelentkező.

2021. szept. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!