Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már olyan, hogy nagyon...

Volt már olyan, hogy nagyon sok pénzt vagy annak lehetőségét utasítottad el valamilyen elvi / érzelmi okból?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az? Állás, külföldi munkalehetőség? Mi vezérelt, amikor visszautasítottad?
2012. febr. 28. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Terhességem alatt a férjem kapott egy 4 hónapos lehetőséget svájci munkára a munkahelye révén. Mivel itt akart lenni a szülésnél, nem fogadta el.

Én támogattam, hogy menjen, szerencsére problémamentes volt a terhességem, de megis maradt. Nem bánta meg :-)

2012. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy barátnőm, akiről a kapcsolat közben derült ki, hogy brutál gazdag családból való, tehát valószínűleg nem lett volna gond a megélhetéssel még az unokáknak sem soha. A kapcsolat aztán tönkrement, de nem a pénz miatt.
2012. febr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kimehettem volna Spanyolországba dolgozni, jól kerestem volna, de a férjem féltett (kicsit én is), hogy másra is kényszeríthetnek... Így itthon maradtam, és dolgoztam 16 órát 5000 ft-ért...
2012. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!