Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az egészségügyben dolgozhat...

Ha az egészségügyben dolgozhatnál, vagy dolgozol mi lennél/vagy és miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 22:05
 1/8 A kérdező kommentje:

már ideje gondolkodnom azon h. mi legyek...

17/l

2010. aug. 30. 22:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogtechnikus:-) Jól keresnek
2010. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pszichiáter vagy patológus. Ezt a kettőt terveztem amikor felvételizni akartam orvosira. Aztán másfelé mentem, de nekem ez a két kedvenc területem, bár egyik sem tipikusan női szakma.
2010. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én képalkotó szakra járok (CT,MR..stb). szerintem jó.

de amúgy érdekel a szülésznői is.

meg ha orvosiban gondolkodnék akkor : toxikológus,infektológus, vagy fogorvos lennék, esetleg onkológus (vagy szülész-nőgyógyász természetesen).


Patológus tényleg nem nőnek való, de gyakran a férfiaknak is kemény: csecsemőt is kell boncolni és az nagyon rossz. no meg a vízihulla és a télapósodott ember nagyon gusztustalanul büdös ám.


24/L

2010. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én férfigyógyász lennék:))))
2010. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Beteg mindig volt,van,lesz.

A fizu 0.

Vagy szívvel,vagy sehogy!

Egy gyerekápoló

2010. szept. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

15 éve dolgozom szakápőlóként.

A szakma szép,de ellehetetlenített helyzetben van.

Állami kh-ban egyre kisebb a keret,amiből gazdálkodni tudnak,félév körül már spórolni kell gyógyszeren,kötszeren,infuzión.A körülmények sem ideálisak. A munkabér alacsony. Én eü. szakközépisk. + OKJ 2 éves képzéssel nettó 102 ezer ft-ot keresek.

De szeretem a szakmám,a gyógyítás ízét,a meggyógyult ,felépült ember "lelkét" ,örömét.

Sokan otthagyják,otthagyták a pályát..

2010. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szakápolóként ,bocs
2010. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!