Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tulaj/nagyfőnök apósa meghalt....

Tulaj/nagyfőnök apósa meghalt. Az egyik kollegám gyűjtést indított, hogy egy fát ültessenek az emlékére. Nagyon gáz, ha nem adtam bele egy fillért sem?

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire volt közöd hozzá, milyen régóta dolgozol ott, stb. Nálunk valakinek a szülinapja volt és gyűjtöttek neki ajándékra és én egy fillért nem adtam bele mert még csak nem is ismerem és meg csak most mentem oda. Más helyzet, de ha te is így vagy mint én akkor nem gáz. Max ha meg lehet dobj bele a közösbe hogy ne érezd hülyén magad vagy magyarázd ki valamivel hogy miért nem adtál és add utólag.
2021. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy miért nem.
2021. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Közvetlen kolléga édesapja meghalt. Soha nem láttam, nem is ismertem. Részvétet nyilvánítottam neki és kész. Temetésre sem mentem, hiszen nem ismertem az elhunytat.

Közvetlen kolléga édesapja meghalt. Őt ismertem, sokat beszélgettem vele, csereberéltünk dolgokat. Az Ő temetésén tiszteletem tettem.


Közvetlen kolléga születésnapjára gyűjtenek, ünnepelni akarják. Én ezt a kollégát a magam részéről egy óriási parasztnak tartom emberileg. Volt is összezördülésünk. Kapásból nemet mondtam és azért, hogy egyébként ne legyen nagyon kellemetlen ez a helyzet az ünneplés napján, halaszthatatlan ügyintézésre hivatkozva elkértem magam a munkából. :)


Hasonló érvek alapján dönts. Nem ciki nemet mondani.

2021. szept. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért jutnak emberek eszébe egyáltalán ilyen baromságok?
2022. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!