Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak egy sima erettsegivel...

Csak egy sima erettsegivel miert hivtak be a Duna Househoz?

Figyelt kérdés
Ma hivtak fel telefonon, hogy mehetek hozzajuk allasinterjura. Eloszor boldog voltam, mert azt hittem valami adminisztratori munkarol lenne szo. De utana olvasgattam, hogy ilyen jutalekos hulyeseghez szoktak embereket keresni. Erettsegivel is behivhatnak ilyen ingatlan eladasos munkahoz, vagy masrol lenne szo?
2021. szept. 9. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingatlan-eladásos munkához nem kell semmi végzettség konkrétan, szóval esélyesen az.
2021. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hmmm, akkor lehet inkabb offolom az egesz allasinterjut. Koszonom a valaszod.
2021. szept. 9. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
99%, hogy ügynöki munka vállalkozóknak, de nyilván van pár normál alkalmazottjuk is. Azért kérdezz vissza, hogy pontosan mi (de a jelentkezésnél nem derült ki?), ha esetleg mégsem közvetítői munka, akkor menj el nyugodtan.
2021. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megmondom oszinten, hogy en nem is jelentkeztem hozzajuk.😀 Ok "talaltak ram". Es eloszor nem tudtam, hogy mi ez, meg eletemben nem is hallottam roluk. Csak most kezdtem utana olvasgatni a dolgoknak.
2021. szept. 9. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingatlanos cég, aki érettségis emberekre vadászik is hívja be őket, ez tuti valami jutalékos ügynökmunka. Menekülj.
2021. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, le is mondom. Koszonom a valaszokat!
2021. szept. 9. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit behívnak.
2021. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki kell nekik, mert ők senkinek nem kellenek.
2021. szept. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!