Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Duna House és Otthon Centrum...

Focista348 kérdése:

Duna House és Otthon Centrum ingatlanközvetítőnél mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
Pl. Kezdőként Budapesten?Van fix része is a bérnek? Ha igen, kb. mennyi a biztos, fix rész? Alkalmazottként is lehet dolgozni (legalább az elején)? Csak már meglévő ingatlanos végzettség birtokában lehet elkezdeni a munkát vagy tanulással párhuzamosan is? A telefonköltséget és (esetlegesen) a benzint a munkavállalónak kell kigazdálkodni? Megéri belevágni vagy nagyon kockázatos? OC vagy DH a jobb / nagyobb? Nekem kell fizetni a képzést vagy a cég állja? Céges vagy külsős a képzés? 

2018. márc. 16. 22:53
 1/1 anonim válasza:
Fix része nincs a bérnek, egy idő után ki kell váltanod a vállalkozóit és megcsinálnod az OKJ-s ingatlanközvetítő képzést. Az elején (úgy 3 hónapig) lehetsz alkalmazott, de fizetés nem jár, csak a jutalékok után. Az OC-nek a képzése Pesten történik, ebben biztos vagyok, ha minden igaz: 30 ezer forint plusz áfa. Elviekben már kellene az OKJ-s képzés is ahhoz, hogy belevágj, de ezt nem szokták rögtön kérni. A DH-ról nem tudok véleményt mondani. Az OC-nél még azt tudom: az első képzés, amivel beléphetsz fizetés, de a többi hálózaton belül - legalábbis az interjúztató elmondása szerint - ingyenes. A mobilszámlát és a benzint te állod. Azt, hogy az OKJ képzés céges-e, vagy külsős, nem tudom. Nyilván lesznek olyan irodák, akik a saját hálózatuk számára összeállítják a képzést.
2018. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!