Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rossz néven vehetik, ha a...

Rossz néven vehetik, ha a kolléga péntek délután előbb hazamegy/kiloggol a munkából? (multi környezet)

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ennyiből nem lehet megmondani.
2021. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Jobb helyeken az ilyen emberrel 2 nap múlva hétfőn íratják is alá a felmondást.
2021. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Cége válogatja, én dolgoztam olyan helyen, ahol ha tovább maradtam kicsit hétfő-csütörtök, akkor nyugodtam elmehettem annyival előbb pénteken.
2021. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Hat nalunk a kutyat nem erdekli, mikor loggolsz ki be, ha hataridore kesz a melo.
2021. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Senkit nem érdekel, heti 40 óra megvan? go home😄. Ha maradok többet, azt nem fizetik.
2021. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Minden munkahelyen más és más a szokás. Dolgoztam olyan helyen ahol szigorúan vette a főnök és 5-ig ott kellett lenni pénteken is. Dolgoztam olyan helyen, ahol annyi volt a lényeg, hogy legyen meg a heti 40 órád (nyilván ésszerű keretek között beosztva, de napi +- 2-3 óra simán belefért, ha összesen kijött a 40). Volt olyan is, ahol az se érdekelt senki ha heti 20 órát dolgozok csak, feltéve hogy mindennel elkészültem időben.
2021. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én benéztem a naptárat tegnap és nem mentem be dolgozni.
2021. szept. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!