Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen ismeretekkel lehet...

Ilyen ismeretekkel lehet munkát találni?

Figyelt kérdés

Photoshop, Illustrator és Wordpress+Divi felhasználói szintű ismeretekkel valamint grafikakészítés és fotószerkesztés tudással lehetséges itthon munkát találni?

Ha nem is teljes egészében webdesignernek tanulnék, hanem "csak" ennyit tanulnék ki belőle, azzal is lehet valamit kezdeni?

Teljesen kilátástalan vagyok, hogy mit kéne tanulnom, feleslegesen nem szeretnék elkezdeni semmit sem. Szóval ha ezt jól megtanulnám, esetleg emellé videószerkesztéssel is foglalkoznék az megérni egyben?

Köszönöm a segítséget előre is.



2021. szept. 13. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
lehet, de nem alkalmazottként.
2021. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahhoz mit kéne még tudni, hogy alkalmazott legyek?
2021. szept. 13. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

grafikus ha képekkel, programozó ha weboldalakkal. Sok hirdetést túrtam végig, sehol nem keresnek wordpresest.


webdesignerek is főként szabadúszók.

2021. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:) még egy kérdésem lenne, ha erről tudtok e valamit.

Szabadúszóként kezdőként hogyan lehet ügyfeleket szerezni webdesignerként? Nem is azzal lenne a problémám szerintem, hogy a munka milyen. Hanem embereket szerezni ehhez, mennyire nehéz?😅

2021. szept. 13. 18:37
 5/6 anonim válasza:
100%
Társ nem kell? :D
2021. szept. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet.
2021. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!