Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy fontos pályázat esetén...

Egy fontos pályázat esetén mit válaszoljunk erre: "Van most folyamatban más pályázata is?"

Figyelt kérdés

Mi a jó válasz erre a kérdésre?


Mert mondhatjuk, hogy van más pályázatom, vagy olyan is ahol akár várnának, ha menni akarnék, de mégis őket (a kérdést feltévő céget) tartom a legfontosabb pályázatomnak.



máj. 11. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem olyan bonyolult, ha a céged más pályázatot is beadott, akkor igen, van folyamatban, egyéb esetben nincs
máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Válaszolj őszintén az interjún. Nem véletlenül kérdezik, tudni akarják, mennyire vagy kelendő, és hogy mennyire kell sietniük a döntéssel, hogy adjanak neked ajánlatot.


Például válaszold ezt:


Jelenleg több pályázatom is folyamatban van, de az Önök cége eddig a legszimpatikusabb, mert...


Vagy:


Tegnap kaptam már egy ajánlatot, amire hétfőn kell választ adnom, de az Önök cége szimpatikusabb, örülnék, ha itt dolgozhatnék. Mikorra várhatom az Önök döntését a pályázatommal kapcsolatban?

máj. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lilluci27 ***** válasza:
85%
Simán mond meg ha van más is
máj. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2:


Köszönöm szépen! Valahogy sosem értettem ennek a kérdésnek a hátterét, csak sejtettem maximum.


Szerintem te leírtad a lényegét.


Amúgy még csak nem is hazudnék jelenleg. Remélem végre segít a sors is. 🤞🏻

máj. 12. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!