Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1400-as nettó órabér irodai...

1400-as nettó órabér irodai back office állásra eltúlzott lenne Pesten?

Figyelt kérdés

A munkaidő változó, 4-6 óra vagy épp 8 feladatfüggő.

Épp ezért nem fix bért kérdeztek az alkun, hanem nettó órabért.

Én meg mondtam hogy 1400 ft/ó.


És az addig kedélyes légkör egy csapásra leült.

Sokat mondtam?

1400 nettó Pesten sok lenne? Irodai munkára?


Amikor anyámhoz takarítónő jár, 3000-et kér/óra.


2021. szept. 15. 15:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

1400/óra ez egy hónapra kb egy 220ezres fizu. Ez egy átlagfizunak tűnik, az hogy sok-e vagy nem, az elvégzendő feladatok bonyolultságától függ, milyen végzettséget, esetleg nyelvtudást igényel.

Pl egy sima irodai adatrögzítő nyilván kevesebb nettót ér a munkáltatónak, mint egy könyvvizsgáló.

2021. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar az, hogy irodai back office állás? Pénzügyi kockázatelemző, vagy adatrögzítő? Előbbinek röhejesen kevés, utóbbinak valóban túlzás.
2021. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

"1400/óra ez egy hónapra kb egy 220ezres fizu."


Hát lenne annyi, ha ugye full hónap lenne, de olyan nem lesz. mert 4 órásak a napok néha 6 néha 8, de akkor más nap kárára annyi.

Azért 1400 ft-ot nem ér meg egy munka Pesten?

2021. szept. 15. 15:18
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
A munka ér, valszeg a te munkaerőd nem ér ennyit a cégnek.
2021. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet teged olyan 1000-1100 kornyekere lottek a kvalitasaid alapjan. Biztos adnak ennyit csak nem neked
2021. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

" lottek a kvalitasaid alapjan. "


A munkához semmifajta kvalitás nem kell, épp ez a lényeg.

2021. szept. 15. 15:35
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírnád, hogy mi munka, akkor lehet, hogy kapnál rá értelmes választ. Első két válaszoló megírta már a frankót amúgy.
2021. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Az 1400 nettót úgy lőttem be hogy ez az az összeg amennyit el kell kérnem ahhoz hogy a megélhetést minimális szinten fedezzem.

ez alatt egyszerűen nem éri meg mert többet költök mint keresek és akkor mi értelme az egésznek.

2021. szept. 15. 15:46
 9/30 anonim ***** válasza:

az a baj ezekkel az irodai adminisztratív pozíciókkal, hogy mindenki csak ugródeszkának használja, és 6 hónap 1 éven belül elmegy, rosszabb esetben a vállalttól is az illető


Szerintem nem túlzás a nettó 246 400 bruttó 375 000.


a cég azt kérdezi meg magától, hogy mennyibe kerül nekem, hogy az illető maradjon abban az állásban összevetve azzal, hogy fél évente valakit 3 hónapig csak tanítok

ennek olyan jó 500 ezres költsége van a béren felül

Gondolkodni kell a vállalat fejével is, ha neked ez hosszútávon megfelel, akkor ezt mond el, és tedd hozzá, hogy ezt te ennyiért vállalod.


De lehet, hogy csak egy év után adnak jobb pénzt, mert ígérni mindenki ígérhet akármit, aztán egy felmondást beadni meg 5 perc.


"Amikor anyámhoz takarítónő jár, 3000-et kér/óra."


Nem tudom, hogy milyen adózás mellett, de azért azt takarítóként nem tudod megcsinálni, hogy reggel 8 tól este 4-ig folyamatosan takarítasz, például mozogni is kell közben a házak között, ami nem értékteremtő ugyan, de nincs alternatívája.

Az ételfutárnak sem csak azt fizeted meg, hogy becsönget és átadja a kaját.

2021. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Melyik ez a cég? Ha nem kell hozzá semmi tudás, akkor bizony túl sokat kértél, lejjebb kell adni az igényeket.
2021. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!