Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláshirdetés miért reklámozza...

Álláshirdetés miért reklámozza úgy magát, hogy 12 órás munkarend? Ez inkább hátrány, mint előny, ennyire nem tud jót mondani magáról? Ha jól sejtem, akkor viszont heti 4 nap kell bemenni így?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
VAN, akiknek éppen elöny, mert nem heti 5 napot jár dolgozni.
2021. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy ez reklám lenne.

Egyébként változó, hogy hány napot kell menni. Nálunk pl. úgy van, hogy egyik héten 5 nap, másik héten 2

2021. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert van, aki ilyet keres.
2021. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy tudd, mire jelentkezel.
2021. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretném, hogy aki jelentkezik, az tudja, hogy hova akar jönni. Mivel vagyok előrébb, ha ezt az infót nem teszem közzé előre, és mindenki az állásinterjún mondja azt, hogy "ja, bocs, akkor mégse érdekel"? Elcseszek egy csomó időt és energiát feleslegesen.
2021. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem 'reklamozza', hanem tajekoztat. 2 nap alatt 3 napnyi munkat adsz le, ennek fenyeben van ugy kialakitva a beosztas, hogy kijojjon az atlagos heti 40 ora.
2021. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Én, amikor 12 óráztam, örültem is, hogy ennyi, ha már úgyis el van cseszve a nap a melóval, akkor így legalább nem kell mindennap menni.
2021. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Honnan veszed hogy reklám?Csak leírják hogy ilyen munkarend,tudjon róla a jelentkező.Komolyan már ezen is képesek egyesek problémázni?
2021. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!