Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak?balatoni diákmunka

Mit csináljak?balatoni diákmunka

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy nyáron egy panzióban fogok dolgozni mint recepciós, de nem tudom hogy fogom bírni. Meló diákkal megyek.Azt mondták, hogy özönlenek(?) a vendégek egész nap, és nagyon megterhelő munka. Heti 6 napot kell dolgozni napi 8 órában. Mivel 17 éves vagyok nem tudom, hogy fogom-e bírni, hogy hátrahagyom a barátaimat/családomat, és ritkán találkozok velük.(Külföldi egyetemre akarok menni, gondoltam kipróbálom magam)Szerintetek lesz bármi bajom, ha ott hagyom őket júliusban, ha nagyon nem bírom?(aug végéig kérték, hogy menjek)Egyébként nem ez a fő célom. A fő célom az, hogy sok pénzt keressek…

máj. 22. 06:08
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha 1 hónapot nem bírsz ki nélkülük, akkor 9 hónapig hogy bírnád külföldön? Megterhelő lesz igen, de ez egy kiváló kóstoló a következő 50 évedből
máj. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a panziók azért általában nem óriásiak. Nézd meg, hány szobájuk van, abból te is fogod látni, hogy nem özönlenek az emberek megállás nélkül.

Viszont ha dolgozni akarsz, akkor bizony össze kell szedned magad. Igen, fárasztó lesz, de amit elvállalsz, azt illik vègigcsinálni. Ha olyan sokat fizetnek, akkor azért meg kell dolgozni. Nagyon rossz hozzáállás ez, hogy "majd otthagyom őket, ha elfáradtam és hiányoznak a haverok". Az egyetemet hogy fogod így kijárni? Gondold végig.

máj. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Biztos csak túloztak azzal, hogy özönleni fognak a vendégek. Amúgy pont azért bírnád jobban, mint más, mert fiatal vagy, így még tele van energiával.


Nem feltétlen így képzelné el a köv 50 évét a kérdező szerintem. Egyetem mellett jóval több ideje van, tud telefonálni, videochatelni a barátaival sokat.

máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, ha nagyon gáz lesz a szitu kb. másnap ott is hagyhatod őket. Melódiáknak és a panziónak szívás, de nem lesz rád nézve következménye. Régen dolgoztam MD-n keresztül, hát hajlamosak voltak a túlzásra, de inkább a legszarabb helyet is az év lehetőségének adták el.
máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy fix abba fogom hagyni, mert szeretnék pénzt keresni, de belehalni se szeretnék
máj. 22. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:
én szobalány voltam, most alkalmamnként recepciózok. Ég és föld a különbség, számomra az állandó fiziai leterheléshez képest a recepció kikapcsolódás.
máj. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!