Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakornokként hibázni?

Gyakornokként hibázni?

Figyelt kérdés

Gyakornok vagyok egy multinál pénzügyi elemzés területen.

Sgy hete dolgozok valami és most vettem észre hogy egy figyelmetlenség miatt az egészet elrontottam,elölről kellene kezdeni,de már mindjárt határidő.

5 hónapja dolgozom itt,eddig még nem igazán hibáztam. Most írom a szakdogát+van még 2 tárgyam,nagyon nehéz volt ez a hét annyifele figyelni.

Nagyon félek elmondani holnap a főnökömnek hogy az egészet rosszul dsináltam,az én hibám,elölről kell kezdeni. Viszont ha nem szólnék,akkor átnézésmél még később derülne ki,nem lenne idő már újracsinálni.

Mit tennétek a helyemben? Rettegek,hogy emiatt az egy hiba miatt kirúgnak.

22F



2021. szept. 16. 20:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%
Nem rugnak ki, sokkal eselyesebb, hogy a fonokod elveri a pucer segged nadpalcaval.
2021. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal mondd el neki, ő meg majd eldönti mi lesz vele, ha nem olyan sürgős (kreatív a határidő), akkor valószínű megcsinálhatod újra, ha pedig tényleg sürgős, akkor delegálni fogja egy tapasztalt kollegának.
2021. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
11%

A kérdező férfi. Oda is írta hogy 22/f

Vagyis 22 éves és férfi.

A csajokat szokták fenekelni, nem a fiúkat

2021. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Igen,tervezem,hogy holnap reggel elmondom neki.

Egy elég szigorú és nagyon precíz nő a főnök,azért is félek.

2021. szept. 16. 20:57
 5/34 A kérdező kommentje:
Már sokszor csináltam ezt a feladatot egyénként,0 hibával. Azért is bízta rám,csak hát most nem éppen úgy jött össze a dolog :/
2021. szept. 16. 20:58
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki hibázik, ez van. Gyakornokoknál ez pláne benne van a pakliban. Ismerd be, kérj bocsánatot. Legyél nyitott a megoldásra.
2021. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el.
2021. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
10%

#3-as vagyok.

De ha tudod, próbáld rá kenni valaki másra. Pl ha valaki most számolt le. Vagy most ment nyugdíjba. Azon úgyse tudják le verni

2021. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Nekem volt kiadva a feladat,nem tudok / fogom rákenni másra.

Csak én dolgoztam ezen.

2021. szept. 16. 21:10
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Proaktívan próbàlj megoldást keresni, nem fognak kirugni érte.
2021. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!