Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakornokként ki merjem venni...

Gyakornokként ki merjem venni a szabadágomat?

Figyelt kérdés

December óta vagyok a pénzügyi cégnél gyakornokként részmunkaidőben (heti 22 óra). Azóta 1 napot se hiányoztam, hétfőtől szerdáig vagyok.

Július 2. hetétől a családdal egy 2 hetes nyaralásra mennénk, de félek, hogy kirúgnak. (6 munkanapomat jelentené) A hónap első hete nagyon sűrű sok riportot kell leadni.

Ki lehet kérni ennyi szabadságot?

21L



2021. jún. 7. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk az ilyen hosszabb szabikat egy honappal elore kell lejelenteni, nem hiszem hogy ez miatt kirugnanak. Heti 22 oraval is meg kene legyen eleg szabadnapod hogy ezt megcsinald vagy biztos megtudod kérni a felettesed hogy egy napot engedjen el es majd 8 orat leszel masnap
2021. jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg, már csak azért is, hogy a család is tudja, hogy számíthat-e rád vagy sem. Azért a legtöbb cégnél ahol többen dolgoznak, már tavasszal meg szokták beszélni, hogy ki mikor megy nyaralni, hogy ne legyen gond.
2021. jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!