Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lennél meteorológus?

Lennél meteorológus?

Figyelt kérdés
Gondoljátok megindokolhatjátok.

2021. szept. 16. 22:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem ez az én utam. Ennyi. Van más, amit szívesebben csinálnék.
2021. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Marha sok tanulás, és a végén igazából akkor is csak úgy érted, hogy mi történik, de a jövőt nem tudod megmondani megbizhatoan. Ez engem frusztral.

(tanultam meteorologiat, de nem ezt dolgozom)

2021. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Lennék, ha nem lennék már valami más. De valami mássá váltam already. Szóval nem.
2021. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Egy időben gondolkoztam rajta. A meteorológia a fizika, a környezettan és a földrajz valamilyen keveréke és érdekelt mindegyik. De maradtam a fizikánál. Nem bántam meg, de alakulhatott volna másképp is.
2021. szept. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
83%

Gyermekkoromban az szerettem volna lenni,de aztán hamar kiderült, hogy nem vagyok elég jó a reál tárgyakból.

De az időjárás megfigyelése, az amatőr érdeklődés megmaradt.

2021. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
70%
Lennék, érdekel a meteorológia, a sima előrejelzések helyett a nyers modellkimenetekből tájékozódom a várható időjárásról, emellett amatőr időjárás állomásom is van. De úgy érzem beleőszülnék, mire elvégezném az 5 éves egyetemet, bár matekból meg földrajzból gimiben jó voltam, de az egyetemi színvonal az már egy másik kategória, fizikából meg igencsak hiányos a tudásom, mert gimiben alig haladtunk valamit. Egy félévem volt a villamosmérnökin korábban, ott is hagytam, nem ment, azóta irtózom is az egész egyetemi közegtől.
2021. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!