Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek azok a kötetlen munkák,...

Melyek azok a kötetlen munkák, ahol nincs konkrét munkaidő és teljesítmény alapú a bérezés?

Figyelt kérdés

Lehetőleg napi fizetést adnak?

(Ez ne feltétel, csak előny.)

Ilyen munkákat keresek, de nem találok.



#kötetlen #napibér #teljesítményalapú
2021. szept. 17. 09:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ételfutár: Wolt, Netpincér, ilyesmi. Van egy alap óradíj, de a bevétel nagyrésze címpénzből jön, tehát teljesítmény alapú. A munkaidő is kötetlen. Mondjuk vállakozóként kell csinálni.
2021. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ascelpius ***** válasza:
100%

Sales-es munkák nagy része jutalékrendszerben működik (normálisabb helyeken alacsony alapbér+jutalék).Én kifejezetten nem szoktam ajánlani, de például az ingatlanozás az ilyen (alapbér nem szokott lenni), másik kérdés, hogy jó pár hónap mire pénzt is látsz belőle és oda is kell tenned magad.


De olyan, hogy napi kifizetés, akkor dolgozol amikor akarsz és teljesítmény alapján fizetnek, ilyet nem fogsz találni, de sok sikert hozzá

2021. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Webáruházi termékfeltöltő - kiadtam a munkát, hogy naponta töltsön fel pl. 100 db terméket 100 Ft/db áron (otthonról végezhető, csak számítógép és internet kellett hozzá).


A baj az volt, hogy valamiféle érthetetlen okból csak napi 20-30 db-ot töltött fel, így nem működött, végül kellett egy iroda, ahol az alkalmazott napi 8 órában ott van, és lazán megvan a 100 db termék/nap.

2021. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!