Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a velemenyetek a Roni...

Mi a velemenyetek a Roni ejjelnappalirol? Kaptam ott egy jo allas ajanlatot, hetvege nem mindig lenne, jol fizetne, a 8altalanos is eleg, bar nekem erettsegim is vam. Ide ugyse lesz kotelrzo az oltas se, mert alapjaba veve se kell orvosi azt mondtak.

Figyelt kérdés

#Roni melo
2021. szept. 19. 08:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Ugye nem mondjam azt h erettsegivel tulkepzett vagyok :D mivel eleg a 8 altalanos, szerintem nem mondjak
2021. szept. 19. 08:23
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjak
2021. szept. 19. 08:23
 3/10 A kérdező kommentje:
Korrektor atirta
2021. szept. 19. 08:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Unnepnap zarva gondolom :) pl karacsony
2021. szept. 19. 08:32
 5/10 A kérdező kommentje:
Ugye nem mondjak h azert nem vesznek fel mert erettsegim van de oda eleg wz altalanos, szoval tulkepzett lennek, ugye nem? :D
2021. szept. 19. 08:36
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Én múltkor voltam náluk állásinterjún diplomával és a fejemhez vágták, hogy ez ide nem elég
2021. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az érdekes, mert ma voltam bent, és abba a Roni-ba azt mondta az eladó csaj, hogy elég a 8 ált. is...

Biztos boltja válogatja...

Szerinted? Véleményed?

2021. szept. 19. 10:28
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
furcsa, tőlem megkérdezték múlt héten hogy van-e projektlogisztikai tapasztalatom autóipari környezetben.. néztem hülyén, de végül nem vettek fel, nem volt elég a pénzügyi végzettség
2021. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Újabb viccelődés? :D
2021. szept. 19. 14:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Senkit se fognak azért diszkriminálni mert érettségivel túlképzett lenne, ez azért manapság nem egy réteg-privilégium.


Hogy ha valaki mondjuk mérnöki diplomával jelentkezik egy hasonló pozícióra, ott az merülhet fel a munkaadóban hogy nem sokáig fogja tudni megtartani, illetve valószínűleg nem lesz túlságosan motivált a munkájában. Egy érettségivel, szakmai tapasztalat híján rendelkező jelentkező esetén azért ez nem all fent.


Plusz hiába van valakinek három PhD-je, ettől nem jár neki a minimálbérnél nagyobb fizetés bolti eladóként.

2021. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!