Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meg fogom tudni szokni a...

Meg fogom tudni szokni a nyomást és stresszt az első munkahelyemen? Egy nagy multinál vagyok pénzügyi elemző, és a kollégák többsége csak panaszkodik és én sem érzem jól magam.

Figyelt kérdés

Nyomast erzek a betanulassal kapcsolatban is ..a tavozo munkavallalo tanit be, es nem eppen egy turelmes tipus. Igyekszem, de sok minden van, amit jegyzetelnem kell,hogy kesobb vissza tudjam keresni.

Nagyon stresszes, ez a 2. Hetem...lesz ez jobb is?


Mik a tapasztalatok?


2021. szept. 22. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Honnan tudjam? Nem dolgozom annál a cégnél, nem ismerem az ottani embereket, helyzetet.


😶

2021. szept. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Ha olyan típus vagy, akkor most stresszel a sok újdonság és a kolléga meg nem értése. Utóbbi viszont érthető egy távozó munkavállaló esetén, aki önszántából megy vagy sem, már pont nem érdekli, hogy mi lesz a cégnél, még bajlódnia is kell veled. Ez nem neked szól, inkább a helyzetnek, ne vedd magadra.

Ha magadra maradsz, akkor stresszelni fog az, hogy nem tudsz mindenre élből megoldást találni és nem feltétlenül akarsz, vagy tudsz segítséget kérni.

Talán 1-2 év alatt ez enyhül, ha már átlátod a cégen belüli folyamatokat és némi tapasztalatot is magadra szedsz.

Megnyugtatlak, lelkiismeretes munkavállalóként szerintem mindenhol stresszes az első időszak.

2021. szept. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha már a betanulós idöszakban vagy, akkor el sem engednéeek onnan, hiszen elssö dolgok tudatában vagy. Minden új munahely stresszel jár. Te mindenképpen állj a dolgokhoz pozitívan, és légy türelmes. Idövel bele fogsz szokni.
2021. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

BOCS !

el sem engednének


belsö dolgok tudatában vagy

2021. szept. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

#4 lol,ezek szerint nem küldenek el egy szarul dolgozó borzasztó személyiségű lusta pénzügyi elemzőt mert látott pár papírt amin belsős információ van?Jó tudni,nem értem miért nem megy mindenki pénzügyi elemzőnek ha stabil állást akar,egyszer felvesznek valahova utána nem rúgnak ki soha.

Kérdező szerintem biztos jobb lesz pár hónap múlva amikor jobban tudod hogy mennek a dolgok és tapasztaltabb leszel,az eleje sok munkánál ilyen.Az természetes hogy rosszul éli meg az ember hogy sok mindent nem tud és rengeteg új dologra kell figyelni,megtanulni,de gondolj arra hogy idővel úgy is belejössz.

2021. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a biztatasokat, igazan jol esik😊
2021. szept. 23. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!