Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen adatlapot kell kitölten...

Milyen adatlapot kell kitöltenem, ha a TB-met ezentúl a önkormányzat fogja fizetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy éve munkanélküli vagyok sajnos. most egy év után jár egy kis segély, és a TB-met is az önkormányzat fogja fizetni. Az Apeh-os ügyintéző azt mondta, hogy egy adatváltozást bejelentő lapot kell kitöltenem és odaküldenem. Az Apeh honlapján viszont nem tudom eldönteni, hogy melyik kellene ilyen helyzetben. Aki tud kérem segítsen! Előre is köszönöm!


2010. aug. 31. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Eddig magad után fizetted?

Ugyanazt a lapot kell kitölteni, mint a bejelentkezéskor, csak nem a bejelentkezés, hanem a változás bejelentés részt.

2010. szept. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi! és annak nem tudod mi a neve? Mert a csaj azt mondta, hogy fenn van, de én nem találom. Egybéként igen, eddig sajnos magam után fizettem.
2010. szept. 1. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:

10T1011-es nyomtatvány.

A bejelentés típusa kockába a 2-t (változás bejelentés) kell írni, és a B lapot kell kitölteni.

2010. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ok megvan! Már csak azt nem tudom, hogy miért nem tölti be! dE próbálkozok!
2010. szept. 1. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!