Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek felvennenek egy...

Szerintetek felvennenek egy Auchan uzletbe ha egy masikbol kirugtak regen?

Figyelt kérdés

18-19 evesen az auchannal kezdtem a karrierem kasszaskent, ahonnan masfel ev utan kirugtak mert huzamosabb idon keresztul folyamatosan eltereseim voltak. (ennek meg volt az oka es nem ismetlodne meg)


ez kozel 2 eve lezajlott, azota mar otthonrol dolgozom "sajat magam altal" (kezzel keszult dolgokat arulok) de szeretnek egy reszmunkaidos munkat egy kis fix fizuert minden honapra, viszont nem vagyok hajlando masik uzletlancba jelentkezni ahol arut is kell tolteni, takaritani este vagy ki tudja.


szerintetek ha bekuldenem egy masik uzletukbe az oneletrajzom utana tudnak nezni hogy a masik uzletbol milyen indokkal mentem el illetve ok rugtak e ki? mert en szivesen lehazudom a csillagokat az egrol hogy miert mentem el a cegtol anno, csak ciki lenne ha utana ezzel szembesitenenek :D



2021. szept. 24. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
100 % hogy van egy feketelistájuk, és az elmondottak alapján 100 % hogy rajta vagy.
2021. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha ennyire megengedheted magadnak, hogy válogass, nem is értem, minek akarsz elmenni dolgozni...

Minden bizonnyal te lennél álmaik alkalmazottja, aki nem tanulva az előző hibából még a személyzetis szemébe is hazudik...

A politikai pálya szerintem jó lenne neked...

2021. szept. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

"ahonnan masfel ev utan kirugtak mert huzamosabb idon keresztul folyamatosan eltereseim voltak. (ennek meg volt az oka es nem ismetlodne meg)"


Magyarul rendszeresen loptál a kasszából?

2021. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Biztos hogy tudni fogják házon belül. Menj el a Tescohoz inkább.
2021. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

"Magyarul rendszeresen loptál a kasszából?"

Neeeem, biztos azóta járt korrepetálásra és megtanult számolni. :D

2021. szept. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát szerintem megér, azért elég sok ember megfordul ilyen helyeken. Ha van is olyan nyilvántartás, lehet nem nézik.
2021. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsot, szerintem megprobalom, ugysem veszithetek semmit😁
2021. szept. 25. 19:46
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne! Komoly hiány van, ráadásul gyengén fizet, így inkább lasszóval fogják be az embereket, kis túlzással.
2021. szept. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felvehetnek, régen volt ez már. Lehet, hogy épp nem is látják ezt a "feketelistát", mikor felvesznek.
2021. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Tavaly dolgoztam munkaközvetítőn keresztül az Auchanban. Sokáig alkalmi bejelentéssel, majd átmentem főállásba, szintén a munkaközvetítőn keresztül. A főállásból 3 nap után kirúgtak.

1 hónappal később jelentkeztem egy másik Auchanba árufeltöltőnek, felhívtak telefonon, hogy mizu van, de 1-2 héttel később jött az e-mail, hogy mégse vettek fel.


Azóta alkalmi bejelentéssel dolgoztam néhány napot abban az Auchanban, ahonnan kirúgtak.

2023. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!